Connect with Us

All posts tagged "Kylie Jenner"

Kryesore Show Biz 10:24 - 29 Korrik, 2019

“Superbomba” e Instagramit lë pa fjalë fansat/ Bën ndryshimin drastik në pamje

Miliarderja Kylie Jenner, së bashku me mikeshat e saj po kalojnë pushimet në ishujt e famshëm. Gjatë kësaj kohe Kylie ka vendosur të bëjë një ndryshim...

Kryesore Show Biz 12:46 - 28 Korrik, 2019

Miliarderja më e “nxehtë” në botë/ 10 fotot e Kylie Jenner që “thyen’ rrjetin

Kylie Jenner është modelja më e famshme në botë pasi ka numrin më të madh të ndjekësve në rrjetet sociale si dhe është cilësuar si miliarderja...

Aktualitet 19:35 - 19 Korrik, 2019

Nuk dinë të ndalen/ Motrat Kardashian “ndezin” Instagramin me pozat seksi

Familja Kardashian ka vajzat më të famshme dhe të komentuara në botë. Yjet e serialit “Keeping up with Kardashians” nuk ndalen me pozat e tyre seksi...

Aktualitet 17:58 - 19 Korrik, 2019

E dashuruar “kokë e këmbë”/ Por Kylie Jenner nuk e ka në plan të martohet me Travis Scott

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner është 21 vjeçarja më e komentuar në mediat e huaja. Kylie është shpallur nga Forbes si një nga...

Aktualitet 15:57 - 16 Korrik, 2019

“Mos u ul kurrë pas një jastëku me vija”/ Fansat akuzojnë Kylie Jenner për photoshop

Kylie Jenner po kalon pushimet së bashku me mikeshat e saj më të ngushta në Ishujt Caicos. Para disa ditësh Instagrami i saj u mbush me...

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para
Aktualitet 16:00 - 15 Korrik, 2019

Fituan miliarda falë famës/ Njihuni me pasaniket më të mëdha në botë

Shumë gra po krijojnë biznese të reja duke bërë pasuri më shumë se kurrë. Si rezultat i kësaj Forbes ka bërë një kërkim mbi yjet e...

Kryesore Show Biz 20:40 - 13 Korrik, 2019

Kylie Jenner nuk i lë asgjë imagjinatës / Pozon krejtësisht nudo

Miliarderja e Instagramit Kylie Jenner është shfaqur tejet seksi teksa promovon kremin më të ri të trupit. E veshur vetëm me një rrjetë transparente, Kylie ka...

Kryesore Show Biz 22:58 - 1 Korrik, 2019

“Gjithçka ndryshoi”/ Miliarderja tregon momentin më të bukur të jetës së saj

Ato janë familja më e famshme në të gjithë botën. Bëhet fjalë për Jenner dhe Kardashian. Në kopertinën e një nga revistave më të njohura ‘HarpersBazaar’...

Aktualitet 10:39 - 26 Qershor, 2019

Kylie Jenner shfaqet pa make up/ Shumë larg bukuroshes që kemi parë në rrjetet sociale

Miliarderja e Instagramit, Kylie Jenner i ka tronditur të gjithë fansat e saj teksa është shfaqur pa make up dhe me syze. 21-vjeçarja dukej si asnjëherë...

Aktualitet 22:17 - 31 Maj, 2019

Bleona Qereti dhe Kylie bëjnë “xing”/ Veshin fustanin që kushton “një mal” me para

Këngëtarja Bleona Qereti njihet për shpenzimet marramendëse përsa i përket veshjeve apo jetës së kushtueshme. Herë pas here e shohim teksa publikon foto nga jeta luksoze...

Kryesore Show Biz 17:05 - 16 Maj, 2019

“Shkatërruesja e lëkurës”/ Miliarderja përballet me kritikat e përdoruesve të produktit të ri

Kylie Jenner është një nga njerëzit më të pasur në botë. Përveç parave që merr në rrjetet sociale ajo gjithastu fiton dhe nga bizneset që ka....

Kryesore Show Biz 21:15 - 15 Dhjetor, 2018

Plasi! Drake dhe partneri i Kylie Jenner kërcënojnë Kanye West familjarisht. Kim Kardashian: “Mos guxo!”

Zyrtarisht mes familjes West-Kardashian dhe reperit Drake ka plasur lufta. Kim Kardashian ka paralajmëruar reperin Drake që të mos guxojë të merret me familjen e saj,...

Aktualitet 23:45 - 24 Nentor, 2018

Kida bën ndryshimin drastik brenda ditës dhe na duket si Kylie Jenner

Brenda tre orësh Kida kaloi nga grupi i bruneve në atë të bjondeve. Këngëtarja bëri ndryshimin drastik në pamje, me të cilin ka befasuar të gjithë...

Aktualitet 22:45 - 19 Nentor, 2018

Kylie Jenner bën dedikimin më romantik për Travis Scott dhe dha lajmin më të rëndësishëm

Kylie Jenner është renditur një nga 20-vjeçaret më të pasurat, ndërsa prej kohësh vijon suksesin në biznesin e produkteteve të makijazhit. Por, krahas jetës profesionale është...

Aktualitet 22:45 - 3 Tetor, 2018

Vetëm 7 muaj pas lindjes së vajzës/ Kylie Jenner në super formë

Kylie Jenner ka 7 muaj që kur ka sjellë në jetë vajzën e saj, Stormi. Bilionerja dhe pronarja e linjës kozmetike “Kylie Cosmetics” ka tashmë hiret...

Aktualitet 23:45 - 22 Shtator, 2018

Në ditëlindjen e shoqes së ngushtë/ Kylie Jenner ndalohet nga policia

Kylie Jenner festoi 21-vjetorin e shoqes së saj të ngushtë Jordyn Woods mbrëmjen e së enjtes. Ndërsa dyshja nuk zgjodhi klubet e natës, por udhëtimin në...

Kryesore Show Biz 11:50 - 12 Korrik, 2018

Kjo është 20 vjeçarja, pasuria e së cilës ia ka kaluar edhe Mark Zuckerberg

E kush do ta mendonte se më e reja e klanit Kardashian – Jenner, do të arrinte të bëhej një nga më të pasurat në botë?...

Kryesore Show Biz 10:20 - 12 Korrik, 2018

Kylie Jenner e hoqi gjithë mbushësin e buzëve dhe ka një arsye të veçantë përse e mori këtë vendim

Pak ditë më parë Kylie Jenner i shokoi të gjithë fansat e saj teksa zbuloi se kishte hequr të gjithë acidin për mbushjen e buzëve. Për...

Aktualitet 22:40 - 9 Korrik, 2018

Kylie Jenner rikthehet në natyralitet/ U kthehet buzëve të mëparshme!

Një nga kritikat më të shpeshta të Kylie Jenner kanë qenë buzët. Që në moshën 16 vjeçare, bukuroshja e klanit Kardashian-Jenner ka filluar ndërhyrjet kirurgjikale në...

Aktualitet 23:10 - 7 Korrik, 2018

Më e sinqertë se kurrë, Kylie tregon të vërtetat: Njerëzit keqkuptohen nga Instagram-i!

Kylie Jenner sapo ka postuar një video surprizë bashkë me mikeshën e saj të ngushtë, Jordan Woods, video në të cilën i jep përgjigje disa pyetjeve...

Kryesore Show Biz 22:50 - 18 Qershor, 2018

Foto/ Kylie Jenner veshi streçe gjatë darkës dhe duket Yll!

Mbrëmjen e djeshme, Kylie Jenner është fotografuar teksa shkonte për të darkuar në një restorant, e veshur vetëm me një bluzë mikroskopike palestre dhe një pale...

Kryesore Show Biz 22:50 - 12 Qershor, 2018

Për një moment e humbëm: Kush është Kylie e kush është Kim?

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner u dukën si të klonuara teksa shëtitën ditën e djeshme në Kaliforni. Motrat u fotografuan të veshura njësoj: bluzë sportive, streçe,...

Kryesore Show Biz 22:40 - 12 Qershor, 2018

E frikshme!/ Kylie zbulon arsyen se përse i fshiu fotot e vajzës

Që kur i tha botës se është bërë nënë, Kylie Jenner u përmbyt me komente abuzive dhe të pasjellshme online. Koha kaloi, kupa u mbush dhe...