Connect with Us

All posts tagged "kuq"

Aktualitet 10:53 - 24 Maj, 2019

Ndryshim drastik/Aurela Hoxha parakalon në tapetin e kuq në Kanë por i habit të gjithë me fytyrën e saj

Këtë vit shumë shqiptare kanë “pushtuar” Kanën dhe sigurisht nuk mund të mbeste pas edhe blogerja Aurela Hoxha e cila parakaloi mbrëmjen e djeshme në tapetin...

Fashion 11:53 - 25 Shkurt, 2019

A nuk ishte ky tapeti i kuq më i bukur i të gjitha kohërave? Gjithë veshjet mbresëlënëse nga ceremonia e çmimeve Oscar

Kur flitet për veshjen te “Oscar” nuk mund të jesh asnjëherë e ekzagjeruar. Ngjyra që mbizotëroi këtë vit në tapetin e kuq ishte metalizato dhe e...

Aktualitet 13:50 - 7 Janar, 2019

Nga Armir Shkurti/ Paradoksi i semaforit të kuq

8 pa 10, 31 dhjetor. Semafor i kuq! Punë e madhe! Ja, pak sekonda e bëhet jeshil. Në shtëpi presin, tryeza është gati, zjarri ndezur….Pse vonohet...

Aktualitet 10:55 - 21 Dhjetor, 2018

Ja çfarë janë nishanet me ngjyrë të kuqe që ju dalin në lëkurë dhe si t’i trajtoni

Mjekët dermatologë kanë paralajmëruar gjithmonë për rëndësinë që duhet t’u kushtojmë nishaneve që kemi në lëkurë. Por, veç atyre që konsiderohen si normalë, shpesh në trup...