Connect with Us

All posts tagged "kunat"

Kronika 12:50 - 28 Janar, 2020

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës/ Flasin të afërmit: Të na sjellin trupin në shtëpi

Pas lajmit për vdekjen e Jan Prengës i cili u mor peng në Kamëz, kanë reaguar familjarët e tij. Kunati i tij Mark Sula thotë se...

Kronika 14:37 - 20 Janar, 2020

Si u arrestua dizajneri i kunatit të Lulzim Bashës? Gjykata: Sillni kamerat e sigurisë dhe ADN

Një i ri u arrestua pak ditë më parë si i dyshuar për grabitjen në rrugën “Komuna e Parisit” të një shume prej 60 mijë lekësh....

Kryesore Show Biz 11:35 - 24 Shkurt, 2019

Greta Koçi qenka shumë xheloze për kunatin: “Kur vjen Genci në shtëpi…!”

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do të martohen shumë shpejt ndërsa dyshimet janë që dasma të ndodhë brenda vitit. Dy këngëtarët rrëfyen javën që shkoi për...

Aktualitet 19:22 - 25 Korrik, 2018

Reforma në drejtësi/ Çon kunatin e Xhafës në Gjykatën Europiane

Pas dy refuzimesh Qeveria shqiptare ka çuar sërish kandidaturën e  Sokol Berberit për në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtave të Njeriut. Në fakt ishte tre kandidatura, por...

Kryesore Show Biz 23:00 - 18 Mars, 2018

Foto/ Marina uron kunatin për ditëlindje

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u martuan vitin që lamë pas në një ceremoni që bëri mjaft bujë. Dhe çifti sot po jeton një martesë të lumtur...

Showbizz 12:00 - 23 Janar, 2015

Jenner drekon me kunatin

Ja ka dalë gjithmonë të jetë epiqendra e mediave përsa i takon vlerësimit të pamjes së saj fizike,sidomos bukurisë dhe sharmit që ekarakterizon,teksa nuk ka mbetur...