Connect with Us

All posts tagged "kuleta"

Showbizz 15:49 - 30 Prill, 2019

Jennifer Lopez ekspozon format trupore/ Të gjithë sytë tek kuleta e saj 6 mijë dollarëshe

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez është një nga femrat më të lakmuara të showbizit të huaj. Për 49-vjeçaren vitet mbeten thjesht një numër pasi ajo...

Aktualitet 23:10 - 21 Shtator, 2017

(Video) Gjen kuletën me 1500$ brenda dhe karta krediti / Nuk do të besoni se çfarë bën djaloshi

Një adoleshent i ka kthyer pronarit portofolin e humbur që mbante 1,500 $ dhe të gjitha kartat e kreditit të pronarit pasi e gjeti atë në...

Bota 19:12 - 22 Korrik, 2017

Kuleta 1.8 milion dollarëshe!

Një kuletë e thjeshtë, ngjyrë kremi , pa asgjë brenda, por me një histori e jashtëzakonshme, është shitur në ankand për rreth 2 milionë dollarë. Kuleta...

Aktualitet 11:23 - 25 Mars, 2017

Ja çfarë duhet të dini për kuletën, që ajo të jetë përherë plot

Një pjesë e madhe e popullatës ankohet për gjendjen financiare, ky po që është një fakt i cili ndikon shumë edhe në gjendjen e njeriut. Por,...