Connect with Us

All posts tagged "Kujtim Gjuzi"

Lajme 20:16 - 27 Mars, 2020

Foto-Kujtim Gjuzi mohon lajmin për infektimin me Covid-19/ Gjen “mënyrën” për të djegur koronavirusin

Deputeti Kujtim Gjuzi ka gjetur “mënyrën” për të mposhtur koronavirusin. Gjuzi ka hedhur poshtë një lajm që qarkulloi në rrjet ku thuhej se deputeti ishte infektuar...

Lajme 16:54 - 2 Mars, 2020

Kujtim Gjuzin e përze gruaja nga shtëpia/ E kthen zyrën e Kuvendit në hotel

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është larguar nga shtëpia e tij pasi bashkëshortja e tij e ka denoncuar në polici për dhunë ndaj saj dhe...

Lajme 16:32 - 2 Mars, 2020

Dhuna ndaj bashkëshortes dhe djalit/ Kujtim Gjuzi sqaron situatën

Pas lajmit të publikuar në media ku thuhej se deputeti Kujtim Gjuzi ka dhunuar bashkëshorten dhe djalin ka ardhur edhe reagimi i këtij të fundit. Nëpërmjet...

Politikë 12:10 - 17 Shkurt, 2020

Kollare me njolla, këmishë e zbërthyer e flokë të pakrehur/ Kujtim Gjuzi lë “pas dore” veten

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi bëhet gjithmonë shpesh e lajmeve lidhur me pamjen e tij pas daljeve të tij në Kuvend. Gjatë seancës së sotme...

Politikë 23:11 - 12 Shkurt, 2020

Gjuzi deklaratë të papritur/ “Nëse Basha bëhet kryeministër, jap menjëherë dorëheqjen”

“Nëse Lulzim Basha bëhet kryeministër, unë menjëherë jap dorëheqjen nga kryetari i Partisë Konservatore”. Kështu deklaroi mbrëmjen e sotme deputeti Kujtim Gjuzi, teksa po fliste për...

Politikë 16:47 - 30 Janar, 2020

Kujtim Gjuzi i hakërrehet Ramës/ “Nëse nuk bën testin e drogës…”

Deputeti Kujtim Gjuzi teksa mbajti fjalën gjatë ditës së sotme në Kuvend, ka kërkuar zgjerimin e kategorive të amnistisë. Sipas Gjuzit amnistia është e mangët dhe...

Politikë 22:09 - 16 Janar, 2020

“Ju futët në prehër Ramës”/ Gjuzi debaton ashpër me gazetarin: Dashnore e Ramës është Basha

Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi dhe gazetari Bledian Koka kanë debatuar ashpër, teksa po diskutonin për rikthimin e opozitës joparlamentare në tryezën e Reformës Zgjedhore....

Politikë 11:08 - 18 Dhjetor, 2019

“Kryemadhi dhe Meta sollen në pushtet Rilindjen”/ Gjuzi “shpërthen” në Parlament

Në seancën e fundit parlamentare për këtë vit, Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, ka folur mbi ligjin për investimin, duke shkuar më gjerë deri tek...

Politikë 13:35 - 21 Nentor, 2019

Hysni Milloshi paska lënë trashëgimi të fortë

Nga Arian Galdini Mu kujtua i ndjeri Hysni Milloshi, ish Kryetari i Partisë Komuniste që e nisi si aleati i PS e vdiq si aleati i...

Politikë 21:27 - 15 Nentor, 2019

“Në Kuvend ka politikanë homoseksualë të padeklaruar”/ Nuk përmbahet Kujtim Gjuzi

Arbër Kodra, Drejtor Ekzekutiv i “Open Mind Spectrum Albania” (OMSA),  i ftuar  mbrëmjen e sotme në programin “Historia ime”teksa rrëfeu se si ka ndryshuar jeta e...

Politikë 14:02 - 5 Nentor, 2019

Reforma Zgjedhore/ Kujtim Gjuzi braktis mbledhjen: Nuk e njoh draftin me Damian Gjiknurin

Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi, ka braktisur mbledhjen e Komisionit për Reformën Zgjedhore. Gjuzi ka thënë se nuk e njeh këtë draft me Bashkëkryetar të...

Politikë 16:47 - 28 Tetor, 2019

“I bëj ftesë Korab Litës të tërhiqet”/ Kujtim Gjuzi tregon të vërtetën që “fshihet” pas kërcënimit të Rudina Hajdarit

Deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi, i ftuar në studion e Report Tv ka folur në lidhje me tentativën për heqjen e Rudina Hajdarit nga...

Politikë 13:46 - 28 Tetor, 2019

Gjuzit s’i del “e keqja” për kritikën e Ruçit/ Isha me kostum amerikan si kaubojs, çfarë problem ka

Deputetit të opozitës, Kujtim Gjuzi nuk i del e keqja pas vërejtjes që i bëri kryetari i Kuvendit lidhur me veshjen e tij në seancën e...

Politikë 10:48 - 28 Tetor, 2019

Debate dhe deklarata të forta në Kuvend/ Gjuzi: Më kanë kërcënuar për veshjen pas kritikës së Ruçit

Seanca e sotme plenare ka filluar me debate te ashpra dhe deklarata te forta nga deputetët e opozitës. Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ka debatuar...

Politikë 23:38 - 24 Tetor, 2019

Kujtim Gjuzi sfidon Linda Rein/ “Të bëj 50 pompa në tokë”

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 gradë” , është përfshirë në një debat me Linda Rein, duke e konsideruar skandaloze faktin...

Politikë 10:11 - 17 Tetor, 2019

Ruçi i “tërheq veshin” Kujtim Gjuzit/ Vishu sipas rregullores së Kuvendit

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i ka “ tërhequr veshin” deputetit të opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi, përsa i përket veshjes së tij. Teksa Gjuzi mori fjalën...

Politikë 00:04 - 11 Tetor, 2019

Biznesmeni Ilirjani lyen buzët: “U tremba” nga Gjuzi; Deputeti: Ti i ke liru të gjitha vrimat

Biznesmeni Elton Ilirjani në një lidhje telefonike në emisionin “360 Gradë” të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del...

Politikë 17:35 - 2 Tetor, 2019

S’u ndahet vajzave seksi/ Pasi ngacmoi ish-missin, Kujtim Gjuzi i “propozon” Alesia Bamit

Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi, duket se ka debulesë për femrat e pashme. Pasi ngacmoi ish missin Silvana Bushati, live në studio duke i thënë...

Politikë 22:05 - 26 Shtator, 2019

Kujtim Gjuzi sfidohet nga Zv. Presidentja e partisë së tij

Deputeti dhe drejtuesi i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi dhe Zv. Presidentja e kësaj partie, Silvana Bushati, janë pjesë e emisionit “360 Gradë”, ku po diskutohet rreth...

Politikë 10:26 - 26 Shtator, 2019

“Kujtim Gjuzi nuk gjuan kollaj”/ Deputeti sqaron lidhjen me miss-in

Një ditë më parë, prezenca e OSBE-së në Tiranë zhvilloi një tryezë për Reformën Zgjedhore, ku pjesëmarrës ishin edhe aktorë të tjerë jopolitikë të cilët nuk...

Politikë 07:17 - 26 Shtator, 2019

Kujtim Gjuzi tërbohet pas miss-it/ Shikoni lëvizjen e rradhës

Mazhoranca, opozita ‘brendaparlamentare’ dhe ajo jashtëparlamentare kanë marrë pjesë ditën e sotme në tryezën e diskutimit për Reformën Zgjedhore, të thirrur nga OSBE dhe me prezencën...

Politikë 20:24 - 2 Shtator, 2019

Flirt me sekretarin e Bashës/ Taulant Balla kapet mat

Deputeti i Partisë Konsevartore, Kujtim Gjuzi, ka kapur mat kreun e grupit parlamentar të PS -së Taulant Balla. Me anë të një postimi në rrjetet sociale,...

Politikë 12:17 - 25 Gusht, 2019

“Seks, luks, hotel”/ Kujtim Gjuzi kërkon ndihmën e KLSH-së

Kreu i Partisë Kombëtare, konsevartore, deputeti Kujtim Gjuzi, i ka bërë thirrje Kontrollit të Lartë të Shtetit që të hetoj sistemin dietor për ministrat. “Kontrolli i...