Connect with Us

All posts tagged "kryetarja"

Denoncim 21:21 - 21 Janar, 2020

Denoncon “Stop”/ Shkarkohet nga Vettingu, Kryetarja e Gjykatës, nuk lë zyrën!

Procesi i Vetingut shkarkoi edhe kryetaren e Gjykatës Administrative të Shkallës së parë Durrës, Marjana Velcani. Por “Stop”sjell me pamje faktin, se zonja Velcani nuk e...

Politikë 20:02 - 28 Dhjetor, 2019

Shkarkohet kryetarja e PS-së

Kryeparlamentari dhe deputeti i PS-së për qarkun e Fierit, Gramoz Ruçi ka mbledhur, sot, kryesinë e PS-së në këtë qark. Sipas informacioneve, në fund të mbledhjes,...