Connect with Us

All posts tagged "kryesi"

Politikë 19:19 - 19 Dhjetor, 2019

Shqipëria merr zyrtarisht Kryesimin e OSBE/ Cakaj: Suksesi më i madh në historinë e diplomacisë

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka bërë të ditur se sot në Këshillin e Përhershëm, Sllovakia i dorëzoi zyrtarisht Kryesinë...

Aktualitet 19:51 - 22 Shkurt, 2019

Mbledhja e Kryesisë/ Basha: Zgjedhjet janë pas dere

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha,  gjatë mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike ka thënë se ka ngritur grupin e punës që do të fokusohet te paraqitja...

keshilli kombetar i pd
Aktualitet 16:38 - 20 Janar, 2019

Deputeti i vezës në kryesi/ Udhëheqësi që nuk ka bërë asgjë në politikë

Një ditë më parë Partia Demokratike ka zgjedhur strukturat drejtuese. Surprizat kanë qenë të shumta, pasi në udhëheqje të PD janë zgjedhur edhe njerëz anonim, siç...

selia e pd ne tirane
Aktualitet 20:13 - 14 Dhjetor, 2018

Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD-së/ Këta janë kandidatët për Këshillin Kombëtar

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike ka përfunduar pas gati 60 minutave. Gjatë kësaj mbledhje janë zgjedhur emrat, të cilët do të votohen në Kuvendin Kombëtar, ...

Aktualitet 19:06 - 3 Maj, 2016

VIDEO/ Ja fjala e Ramës në mbledhjen e Kryesisë

Kryesia e Partisë Socialiste, është mbledhur pasditen e sotme nën drejtimin e Kryetarit Edi Rama. Në fjalën e Ramës, publikuar nga faqja zyrtare e Partisë Socialiste,...