Connect with Us

All posts tagged "kryeminister"

Aktualitet 20:20 - 19 Prill, 2016

VIDEO/ Arjan Çani: Unë kryeministër i shqiptarëve? Pse jo?!

Arjan Çani ishte sonte në Zululand përballë gazetarit Mustafa Nano për marrëdhëniet e tij me Ramën, Veliajn, Metën, Berishën, Bashën, por edhe për “marrdhënien” me parimet...

Aktualitet 15:15 - 6 Tetor, 2015

Berisha: Ne PS ka nisur gara per kryeministrin e ri

“Paralize dhe kalbesim ne “aleancen e qelbesirave”!”, e nis postimin ne Facebook ish kryeministri Sali Berisha, ku ai pwrcakton se motoja e ministrave tw qeverise rama...

Kosova & Rajoni 15:25 - 7 Shtator, 2015

Apeli ia ndërpret burgun kërcënuesit të ministrit e djalit të kryeministrit

Gjykata e Apelit ia ka ndërprerë sot masën e paraburgimit të pandehurit Alban Morina, i cili ishte dënuar me tre muaj burgim për kërcënim ndaj djalit...

Kuriozitete 18:15 - 30 Prill, 2015

Fitoj më shumë se kryeministri duke shitur derë më derë

Një grua në Britani, që shet produkte bukurie derë më derë, sapo ka blerë një shtëpi të dytë me vlerë 500 mijë dollarë. Gail Reynolds fiton...