Connect with Us

All posts tagged "kryeminister"

Aktualitet 10:36 - 10 Prill, 2019

Rama ka bërë pazare, PS nuk funksionon/ Dade popozon kandidatin për kryeministër

Arta Dade, ka komentuar situatën politike në Kuvend, duke dhënë edhe zgjidhjen se si mund të dilet nga kjo situatë. Sipas saj, kryeministri Edi Rama duhet...

Kryesore Show Biz 12:40 - 24 Mars, 2019

“Nuk jam kryeministri i Shqipërisë”/Bledi Strakosha përlotet sërish në emision

Moderatori i njohur Bledi Strakosha ka një afeksion të madh ndaj kafshëve dhe këtë e kemi kuptuar më së miri nga reagimet e tij publike. Së...