Connect with Us

All posts tagged "krye"

Denoncim 21:48 - 27 Shtator, 2019

VIDEO-“Stop”/ Korça në krye të argëtimit, por të rinjtë po lenë Shqipërinë…!

Për herë të parë në vitin 2018, Korça është kurorëzuar mbretëresha e argëtimit dhe kulturës, me 3.5% të totalit të shpenzimeve, duke zbritur nga froni Tiranën,...

Edi rama kryetar i PS
Aktualitet 19:35 - 22 Mars, 2019

Arta Dade zbulon si erdhi Edi Rama në krye të PS-së

Ish-deputetja e PS-së, Arta Dade, ka folur rreth zgjedhjes së Edi Ramës në krye të Partisë Socialiste, në vitin 2005. Sipas Dades, në vitin 2005 ishte...

Aktualitet 19:14 - 9 Dhjetor, 2018

Nga Aurel Plasari/ KRYE-I-PAAFTI ME KARREMA NE DORË

Krye-i-paafti, që bën sikur qeveris, nuk të lë mundësi të heshtësh, të shtyn të flasësh e të shkruash. “Përgjigja ime”: poston Krye-i-paafti. Përgjigje kujt? Studentëve? Po...