Connect with Us

All posts tagged "krizat"

Opinione 09:10 - 21 Mars, 2020

Rreshtimi në anën e duhur, precedentët historikë në Shqipëri dhe botë/ Ku ndodhet Lulzim Basha sot?!

Nga Ylli Pata Lajmet nga Italia, ku disa specialistë thonë se pikun e ka sot, vijnë përherë e më të frikshme. Më shumë se 600 të...

Politikë 22:11 - 15 Tetor, 2019

I paaftë për të zgjidhur krizat/ Arta Dade godet ashpër Ramën

Ish deputetja socialiste Arta Dade, nuk i ka kusyer akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, teksa foli për situatën politike në vend dhe çeljen e negociatave. Dade...