Connect with Us

All posts tagged "kritikon"

Politikë 16:36 - 7 Prill, 2020

Roli i mjekëve të familjes në betejën me koronavirusin/ Ish-ministri i Shëndetësisë kritikon qeverinë

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu tha se nuk është dakord me deklaratat e ministres aktuale Ogerta Manastirliu për të angazhuar me konsulta online mjekët e familjes....

taulant balla
Politikë 19:32 - 5 Prill, 2020

Balla flet për infektimin e mjekëve/ Kritikon opozitën: Çohen nga divani vetëm për të hedhur vrerë

Kryetari i Grupit Parlamentar i PS-së Taulant Balla ka reaguar për infektimin e mjekëve dhe infermierëve me koronavirus gjatë betejës. Balla thotë se vendi jonë do...

Politikë 22:08 - 31 Mars, 2020

Shqiptarët e mbetur jashtë kufijve/ Basha kritikon qeverinë: Veprim i pamjaftueshëm, të mos kursehet

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i kërkon qeverisë të kthejë të gjithë shqiptarët që kanë mbetur jashtë kufijve për shkak të masave kufizuese nga Covid-19....

Politikë 23:10 - 5 Mars, 2020

Ish zv.ministrja kritikon Ramën dhe Spiropalin/ Leksion kryeministrit për qeverisjen

Irena Beqiraj ka treguar se gjatë kohës që ka qenë zv.ministre e Financave ka pasur marrëdhënie tërësisht korrekte me kryeministrin Edi Rama. Ajo rrëfen se Partisë...

Politikë 19:14 - 28 Shkurt, 2020

Linda kritikon Ramën në Kongres/ “Edi nuk më ka dhënë asnjëherë përgjigje…”

Bashkëshortja e kryeministri Edi Rama, Linda Rama ka folur në Kongresin e Partisë Socialiste ku dha mesazhe të forta për gratë, duke qenë se kjo është...

Politikë 21:50 - 18 Shkurt, 2020

Rama kritikon Minxhozin dhe Gjekmarkajn/ Thumbon panelin e Blendi Fevziut

Kryeministri Edi Rama ka kritikuar hapur analistët Skënder Minxhozi dhe Agron Gjekmarkaj, teksa ishin duke diskutuar për rindërtimin e banesave të shembura nga tërmeti i 26...

besnik mustafaj ish minister i jashtem
Aktualitet 20:27 - 3 Prill, 2019

Besnik Mustafaj kritikon Bashën/ Opozita mos të bëjë marrëveshje si ajo e 17 Majit

Ish-ministri i jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar situatën politike në vend. I ftuar në “News 24”, Mustafaj tha se duhet patjetër dialog mes palëve. Më tej...

Aktualitet 17:49 - 4 Qershor, 2018

Opozita kosovare kritikon ashpër Presidentin lidhur me bisedimet me Serbinë

Partitë opozitare në Kosovë ritheksuan kundërshtimin e tyre ndaj rrugës që po ndjekin institucionet për të drejtuar bisedimet e ardhshme me Serbinë, për një marrëveshje përfundimtare...

Showbizz 20:29 - 27 Shkurt, 2016

Cheryl Tiegs, kritikon “Sports Illustrated”

Shfaqja e modeles mbipeshë, Ashley Graham, në kopertinën e revistës për rroba banje “Sports Illustrated”, u konsiderua si një tronditje e vërtetë për industrinë e modës....

Aktualitet 11:13 - 7 Dhjetor, 2014

Artan Didi kritikon drejtoritë e policive

Artan Didi, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, ka kritikuar ashpër drejtoritë e policive në Lezhë dhe Durrës. Sipas Didit, ato kanë qenë pasive për...