Connect with Us

All posts tagged "kristal"

Blog 21:02 - 14 Dhjetor, 2019

Tashmë të dhënat mund të ruhen në kristal/ Zbulimi i madh i shkencëtarëve të Microsoft

Ekspertët në laboratorët e kërkimit të Microsoft kanë bërë publik një njoftim të rëndësishëm: Ata mund t’i ruajnë të dhënat në copëza kristali tashmë, arritje shkencore...

Kronika 09:00 - 8 Mars, 2018

Diplomat false/ Ahmet Muça përballet sot me togat e zeza

Pronari i ish-universitetit “Kristal”, Ahmet Muça do të dalë sot para trupës gjykuese në Gjykatën e Tiranës për t’u njohur me masën e sigurisë. Prokuroria ka...

Kronika 14:28 - 6 Mars, 2018

Si u kap ish-pronari i universitetit “Kristal”/ Zbardhen të tjera detaje

Prokuroria e Tiranës bën të ditur se ish-pronari i universitetit “Kristal” Ahmet Muçaj është kapur në flagrancë teksa i jepte diplomën një femre. Prokuroria Pranë Gjykatës...

Aktualitet 11:18 - 22 Maj, 2017

Dalin në ankand godinat e ish-Universitetit Kristal për 950 mijë euro

Trualli dhe ndërtesa e ish-universitetit “Kristal”, në afërsi të Rinasit, kanë dalë për shitje përmes ankandit. Është shoqëria përmbarimore Zike, ajo që për llogari të Bankës...

Aktualitet 10:22 - 10 Shkurt, 2017

Tragjike/ Ndahet nga jeta djali 23 vjeçar i ish-presidentit të Universitetit “Kristal”

Është ndarë nga jeta në moshën 23 vjeçare Silvester Muçaj, djali i vetëm i ish-pronarit të Universitetit “Kristal”. Burime për CityNews njoftojnë se djali i Ahmet...

Showbizz 14:40 - 16 Tetor, 2015

Kristal zbulon sekretet e “fitness”-it (Foto)

Njihet si dielli i Floridës, por në fakt atë vend të bukur e tradhtoi për Kalifornian. Bëhet fjalë për supermodelen Renaj Kristal Uilliamas, e cila u...

Kuriozitete 16:15 - 10 Korrik, 2015

Kinë: Hotel prej kristali

Kristali është një nga krijimet më të mira të natyrës, dhe tani ai është vendosur të jetë si frymëzim i një hoteli të ri mahnitës në...

Uncategorized 08:54 - 25 Shkurt, 2015

Vjedhja e energjisë/ Policia shpall në kërkim administratorin e Spitalit Univeristar Kristal

Policia e Krujës ka shpallur në kërkim biznesmenin Ahmet Muçaj, Administrator i Spitalit Univeristar Kristal, për akuzën e vjedhjes së energjisë elektrike. Policia e Durrësit ka...