Connect with Us

All posts tagged "kriminale"

Aktualitet 22:43 - 20 Maj, 2019

Dosja “339”/ Artan Hoxha: Janë evidentuar pesë grupe kriminale

Gazetari investigativ i kronikës së zezë, Artan Hoxha, theksoi nga studio e emisionit “Opinion” se dosja “339” është shumë herë më e madhe sesa shitblerja e...

Aktualitet 20:15 - 19 Maj, 2019

Dokumenti/ Drejtori i Veliajt me të shkuar kriminale

Skandalet nuk kanë të sosur për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Gjatë mandatit të tij, ai është shoqëruar nga një sërë akuzash dhe skandalesh të zbardhura...

ministri i brendshem, sander lleshaj
Aktualitet 22:23 - 19 Prill, 2019

Ngjarjet kriminale në Shkodër/ Lleshaj flet për futjen e policisë ushtarake

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur për gjendjen e krimit në vendit tonë. Ai tha se situata e krimit në vend vërtetë është e rëndë,...

gazetari inevstigativ, artan hoxha
Aktualitet 20:25 - 1 Prill, 2019

Krimi në Shkodër/ Artan Hoxha: Ka pasur marrëveshje mes grupeve kriminale

Gazetari Artan Hoxha, ka komentuar ngjarjet e rëndë të ndodhura në qytetin e Shkodërs, jo vetëm mëngjesin e së Shtunës, ku u vranë vëllezërit Bilali, por...

Aktualitet 18:32 - 1 Prill, 2019

Ngjarjet kriminale/ “I pritet koka” shefit të Komisariatit të Shkodrës

Ngjarja e rëndë që tronditi Shkodrën mëngjesin e së Shtunës, ku u ekzekutuan dy vëllezërit, Astrit dhe Ibrahim Bilali, ka sjellë reagime të shumta. Po atë...

Aktualitet 16:14 - 6 Janar, 2019

Denoncimi/ Edi Rama e ka kthyer PS në organizatë kriminale

Ish-kryeministri, Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për futjen e individëve të lidhur me krimin në parlament. Sipas tij,...

Aktualitet 18:59 - 3 Janar, 2019

Rastet kriminale/ Lufta për sundimin e shtetit të së drejtës

Pavarësia dhe efikasiteti i Gjyqësorit mbetet një ndër sfidat kryesore të Qeverisë së kryeministrit Zoran Zaev, i cili shumë herë kishte premtuar “drejtësi për të gjithë”,...

Aktualitet 12:39 - 30 Dhjetor, 2018

Paralajmëron Artan Hoxha/ Çfarë pritet të ndodhë me grupet kriminale në 2019

Gazetari Artan Hoxha duke folur për situatën kriminale në vend tha sot se në vitin 2019 duhet të vazhdohet me operacionet që nisën në shtator të...

hoxha zbardh planin per protesten
Aktualitet 22:29 - 3 Dhjetor, 2018

Artan Hoxha kthehet pas në kohë/ Të gjitha ngjarjet kriminale i kam paralajmëruar që në 2016

Gazetari Artan Hoxha në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan ka thënë se të gjitha ngjarjet kriminale, që kanë ndodhur në vendin tonë ai i...

Aktualitet 19:05 - 5 Tetor, 2018

Paralajmërimi i frikshëm i Hoxhës/ Çfarë pritet të ndodh në Tiranë

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ka thënë se duke u marrë një javë me çështjen “Xhisiela”, kanë  lënë pas botën reale të asaj që po ndodh...

Aktualitet 16:09 - 7 Shtator, 2018

“Shqipëria do përfundojë më keq se Kolumbia”/ Deputeti ‘shuplakë’ Qeverisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu në një intervistë në ‘News 24’ është shprehur se 43-vjeçari, Alket Muhaj nga fshati Rabie në Memaliaj u vra sepse...

Aktualitet 11:43 - 16 Shtator, 2017

Ish këshilltari i Berishës/ Rama-Basha, një pazar jopolitik dhe kriminal

Ish këshilltari i Berishës, Flamur Kuçi ka analizuar gjendjen e Partisë Demokratike. Në një intervistë për “Telegraf”, Kuçi e ka cilësuar kreun e saj si një...