Connect with Us

All posts tagged "krid"

Showbizz 12:24 - 31 Tetor, 2020

“Lotoj sa herë e dëgjoj”/ Klea Huta tregon momentin emocionues që ka përjetuar gjatë shtatzënisë

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Ajo nuk ndalet së publikuari momentet që ndan me djalin e aj...

“Jepja mamit…”/ Klea Huta zbulon tiparin që do më së shumti tek i biri
Showbizz 16:21 - 25 Tetor, 2020

“Jepja mamit…”/ Klea Huta zbulon tiparin që do më së shumti tek i biri

Klea Huta është një nga personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Prej disa muajsh Klea po shijon periudhën më të bukur të jetesës...

FOTO-Elgit Doda gdhend në trup momentin e bukur me Krid
Showbizz 11:52 - 24 Shtator, 2020

FOTO-Elgit Doda gdhend në trup momentin e bukur me Krid

Pak muaj më parë këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bënë me një djalë të cilin...

Showbizz 14:32 - 21 Shtator, 2020

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën...

Showbizz 15:29 - 4 Shtator, 2020

“Po shkalloj për ty”/ Krid 3 muajsh, Klea Huta i bën dedikimin që do t’iu shkrijë zemrën

Këngëtarja Klea Huta, 3 muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë të cilin e quajtën Krid. Krid...

Showbizz 13:20 - 10 Gusht, 2020

“Do më shpërthejë zemrën”/ Klea Huta i këndon të birit, tregon reagimin e adhurueshëm të Krid

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ka treguar se vogëlushi i saj Krid e adhuron kur mami dhe babi I këndojnë ninulla. Në një postim të fundit...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 13:44 - 4 Korrik, 2020

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur

Këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda një muaj më parë u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Krid.Ditën e sotme këngëtarja ka...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 16:14 - 15 Qershor, 2020

“U tërbova pas teje”/ Klea Huta publikon momentet e ëmbla me të birin

Disa ditë më parë këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë të cilin...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 12:01 - 8 Qershor, 2020

FOTO-Pak ditë pas lindjes/ Klea Huta dhe Krid kthehen në shtëpi ku i pret surpriza

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta solli në jetë djalin e saj Krid. Huta publikoi një foto teksa kishte kapur dorën e...