Connect with Us

All posts tagged "krenare"

Topalli flet pa doreza/ Aspak dakord me mënyrën si jemi marrë me pronat, jam krenare për...
Politikë 21:59 - 23 Shkurt, 2021

Topalli flet pa doreza/ Aspak dakord me mënyrën si jemi marrë me pronat, jam krenare për…

Drejtuesja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, dikur numri dy i Partisë Demokratike kur qeveriste Sali Berisha ka folur sot pa doreza. Gjatë një interviste për...

“Kur je ndjerë krenare se je shqiptare”/ Era Istrefi zbulon momentin emocionues
Showbizz 12:25 - 29 Dhjetor, 2020

“Kur je ndjerë krenare se je shqiptare”/ Era Istrefi zbulon momentin emocionues

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi mori një famë shumë të madhe pas publikimit të këngës Bon Bon, që u dëgjua nga e gjithë bota. Kënga Bon bon...

108 vjetori i Forcave të Armatosura/ Yuri Kim: Krenarë që stërvitemi me forcat shqiptare
Aktualitet 13:36 - 4 Dhjetor, 2020

108 vjetori i Forcave të Armatosura/ Yuri Kim: Krenarë që stërvitemi me forcat shqiptare

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim ka uruar 108 vjetorin e Forcave të Armatosura. Përmes një postimi në Tëitter, ajo shkruan se SHBA është krenare që stërviten...

“Mburrem që jam shqiptare”/ Afrona Dika krenare për origjinën
Showbizz 14:44 - 7 Nentor, 2020

“Mburrem që jam shqiptare”/ Afrona Dika krenare për origjinën

Modelja Afrona Dika, ka treguar se ndihet shumë krenare që është shqiptare. Modelja ka realizuar së fundi një set fotografik ku shfaqet e veshur me veshje...

Showbizz 15:57 - 8 Shtator, 2020

Emina Çunmulaj zbulon vendin e lumturisë/ “Kam udhëtuar kudo nëpër botë por…”

Emina Çunmulaj është një nga personazhet e njohura, e cila e ka shprehur me krenari prejardhjen e saj. Kudo nëpër botë ajo është shprehur se është...

Showbizz 10:49 - 31 Gusht, 2020

Oriola Marashi nuk përmbahet pas golit të Eros/ “Ti më bën…”

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara në mediat rozë. Dyshja duken se janë të pandashëm, pasi edhe...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 14-20 Shkurt 2021
Horoskopi 18:56 - 7 Gusht, 2020

Krenarë dhe paragjykues/ Shenjat e horoskopit që kanë këto karakteristika

Krenaria sigurisht që mund të jetë një virtyt, por, nëse është e tepërt, mund të bëhet problem edhe në marrëdhëniet me të tjerët. Të paragjykosh, nga...

Lajme 10:09 - 4 Korrik, 2020

Hajdari publikon foton me flamurin amerikan/ Krenare që jam rritur dhe edukuar në SHBA

Deputetja Rudina Hajdari ka uruar ditën e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hajdari thotë se ndihet krenare që...

Horoskopi i shëndetit/ Çfarë do të sjellë viti 2021 për ju
Horoskopi 11:23 - 15 Qershor, 2020

Nuk falin dhe nuk pranojnë humbjen/ Shenjat më krenare të horoskopit

Demi. Vendin e parë si shenja më krenare e horoskopit është Demi. Ata që lindin në shenjën e Demit kanë një konsideratë të fortë dhe të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 1 Gusht, 2019

“Përse duhet të ndihem krenare që jam shqiptare?”/ Ilda Bejleri i përgjigjet troç komentueses

Pushimet në Mykonos të Greqisë, nuk e kanë ndaluar moderatoren e njohur Ilda Bejleri, të jetë aktive në Instagram dhe së fundmi përmes një postimi në...

Aktualitet 20:56 - 15 Korrik, 2019

Manjola Nallbani krenare për vajzën/ Tregon arritjet e suksesshme të saj

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Manjola Nallbani shpesh herë i tregon me krenari sukseset e vajzave të saj. Së fundi Manjola ka zbuluar një nga...

Aktualitet 21:41 - 7 Korrik, 2019

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit lajmin se bashkëshorti i saj Jakub Kindl ka firmosur kontratën me një nga skuadrat më të njohura të hokeyt....

Aktualitet 15:40 - 7 Maj, 2019

“Më ke bërë të ndihem krenare”/Era Rusi i bën dedikim e veçantë Jonida Maliqit

Jonida Maliqi do të performojë mbrëmjen e 16 majit në gjysëmfinalen e Eurovizion i cili do të mbahet në Tel Aviv me këngën “Ktheju Tokës”. Këngëtarja...

Kryesore Show Biz 11:25 - 8 Prill, 2019

Na bëri krenarë! Fotoja e fotografit shqiptar shpaloset në qëndër të New York

Fotoja e realizuar nga fotografi shqiptar Endrit Mertiri,ka përfunduar në Billboard-in e famshëm të New York-ut, si një promocion për Javën e Modës që lidhet me...

Kryesore Show Biz 14:25 - 7 Prill, 2019

“Jam shqiptare, flas shqip”/Bebe Rexha i bën të gjithë krenarë gjatë intervistës

“Po jam shqiptare, flas shqip”, u shpreh Bebe Rexha gjatë një interviste në emisionin “Jonathan Ross Show”. Ajo tha se flet pak shqip pak anglisht, pasi...

Kryesore Show Biz 11:10 - 31 Mars, 2019

“Jemi shumë krenarë për ty”/Lorik Cana rregullon “gafën” që bëri me Bebe Rexhën

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare ngatërroi publikisht emrin e këngëtares së njohur Bebe Rexha në Instagram. Ajo kishte publikuar një video ku dikush e pyet si e...

Aktualitet 20:15 - 3 Mars, 2019

23-vjeçarja çudit botën: Jam krenare për abortin tim dhe po përpiqem që të ngre zërin

Abigail Sheldon është emri i vajzës që ka çuditur gjithë botën me historinë e saj. Ajo ishte vetëm 19 vjeç, kur zbuloi se ishte tre muajshe...

shenjat e horoskopit qe nuk kerkojne kurre falje
Aktualitet 20:00 - 20 Shkurt, 2019

Krenarë sa më s’ka/ Këto shenja zodiaku nuk e pranojnë kurrë gabimin 

Demi Kokfortësia dhe krenaria janë karakteristikat kryesore të një Demi. Ata janë gjithnjë në kundërshtim me personat që bien në kundërshtim me idetë e tyre. Zakonisht...

hashim thaci president i kosoves
Aktualitet 16:42 - 27 Janar, 2019

Thaçi kujton Holokaustin/ “Krenarë për ndihmën që kemi dhënë”

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në një postim në rrjetet sociale ka kujtuar Holokaustin. Ai e cilëson atë si një prej tmerreve më të mëdha të...

Kryesore Show Biz 11:40 - 30 Dhjetor, 2018

Ava Max, këngëtarja shqiptare i bën krenarë të gjithë, kryeson listat e industrisë muzikore

Këngëtarja shqiptare Ava Max emri i vërtetë i të cilës është Amanda Koçi po korr sukses në skenat amerikane, por jo vetëm. E cilësuar si motra...

Showbizz 19:40 - 17 Nentor, 2015

​Vicky, krenare për format e saja (Foto)

Vicky Pattinsion ka treguar format e saj seksi në plazhet australiane. 28 vjecarja pritet që të marrë pjesë në shfaqjen “I’m A Celebrity”.

Showbizz 12:40 - 6 Nentor, 2015

Chrissy Tiegen një shtatzënë krenare dhe e bukur

Muajin e kaluar ajo njoftoi se është në pritje të fëmijës së parë. Por, shtatzënia e 29 vjeçes Chrissy Tiegen, nuk e pengoi atë që të...

Showbizz 12:47 - 18 Shtator, 2015

Eni Koçi ndihet krenare që është shqiptare

Ka një periudhë të gjatë kohore, që ka lënë anash muzikën Megjithatë dueti i fundit me të motrën Gretën,  e solli përsëri në qendër të vëmendjes,...