Connect with Us

All posts tagged "korove"

Kosova & Rajoni 21:50 - 24 Maj, 2020

Asnjë rast i ri me koronavirus në Kosovë/ Shërohen 4 pacientë të tjerë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se sot nuk është konfirmuar asnjë rast i ri me me koronavirus në vend. Numri i...

Kosova & Rajoni 23:12 - 20 Mars, 2020

Rritet numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë

Ka shkuar në 24 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se një grua 53 vjeçe nga...

Aktualitet 19:48 - 23 Korrik, 2016

Masakra në Gjermani/ E diela ditë zie në Kosovë

E diela do të jetë die zie për Kosovën në nder tre shqiptarëve të vrarë në masakrën e Mynihut. Dy vajzat e reja dhe 21-vjeçari që humbën...