Connect with Us

All posts tagged "koronavurusi"

Bota 18:48 - 9 Mars, 2020

Koronavirusi në Itali/ Shkon në 463 numri i viktimave, 9172 persona të infektuar

Është rënduar edhe më tej bilanci si pasojë e epidemisë së koronavirusit në Itali. Sipas “Corriere Della Sera” numri i viktimave ka shkuar në 463, ku...

Sociale 16:45 - 25 Shkurt, 2020

Koronavirusi/ Kur dhe si duhet të përdoren maskat?

Përhapja e koronavirusit përtej kufijve të Kinës, me shpejtësi të madhe, duket se po mban në ankth gjithë botën. Një nga vendet më të prekura është...