Connect with Us

All posts tagged "koreograf"

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 16:02 - 5 Shkurt, 2021

“Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve

Koreografi Albi Nako ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të komentit që i bëri një prej konkurrenteve të “Just Dance”. Menëjherë...

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 12:53 - 25 Janar, 2021

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.” Ai ka treguar se gjithçka...

Aktori i njohur flet për skenat erotike në film: Nuk mbaja dot të qeshurat, ishin aq të egra
Showbizz 15:52 - 5 Janar, 2021

Aktori i njohur flet për skenat erotike në film: Nuk mbaja dot të qeshurat, ishin aq të egra

Aktori i njohur Nicholas Hoult ka zbuluar se ka nuk ka mundur të mabnte dot të qeshurat teksa xhiroheshihn skenat erotike të filmit The Great. Në...

Deklarata e fortë e koreografit: Kam refuzuar të punoj me Ledrin, nuk më paguante dot
Showbizz 12:45 - 12 Dhjetor, 2020

Deklarata e fortë e koreografit: Kam refuzuar të punoj me Ledrin, nuk më paguante dot

Koreografi Andi Murra ka treguar arsyen pse ka refuzuar të punojë me repera si Ledri Vula, Gjiko dhe Babastars. Ai është shprehur se arsyeja që ka...

“Pata debat me nënën e saj, anulova gjithë investimin" / Koreografi i njohur zbulon arsyen pse e prishi bashëpunimin me Genta Ismajlin
Showbizz 12:12 - 12 Dhjetor, 2020

“Pata debat me nënën e saj, anulova gjithë investimin” / Koreografi i njohur zbulon arsyen pse e prishi bashëpunimin me Genta Ismajlin

Koreografi i njohur shqiptar Andi Murra si asnjëherë tjetër ka treguar me detaje arsyen pse prishi bashkëpunimin me këngëtaren Genta Ismajli. I ftuar në emisionin Glamour...