Connect with Us

All posts tagged "kordon"

Politikë 08:41 - 17 Maj, 2020

Ish-deputetja “u bën ballë” policisë/ Çan kordonin dhe vrapon drejt bashkisë

Vijojnë tensionet tek Teatri Kombëtar ku prej orëve të para të mëngjesit të sotëm ka filluar shembja e godinës së Teatrit. Mbështetësit e teatrit janë përplasur...

Aktualitet 12:45 - 8 Dhjetor, 2018

Protesta/ Policia kordon për ndarjen e banorëve të Astirit nga studentët

Protestës së studentëve për uljen e tarifave të studimit para Ministrisë së Arsimit i janë bashkuar edhe banorët e zonës së Astirit. Ndërsa ata kanë tentuar...