Connect with Us

All posts tagged "korabi"

Satire Politike 11:31 - 30 Gusht, 2019

Foto lajm/ Zbulohen “Tarzanët” që shoqëronin Metën në ngjitjen e Korabit

Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot disa foto, ndërsa tregon se është ngjitur në majën më të lartë, në malin e Korabit. Në një postim në...

Politikë 14:42 - 30 Korrik, 2019

“Me qetësi dhe dashuri”/ Meta i bën Ramës ftesën e veçantë

Presidenti Ilir Meta gjatë një konference për mediat, rreth mesditës së sotme, ndër të tjera ka komentuar edhe deklaratën e kryeministrit Edi Rama, i cili tha...