Connect with Us

All posts tagged "kopjon"

lsi drejt falimentimit
Aktualitet 22:47 - 24 Maj, 2019

“Rama më kopjon mua”/ Gjuzi: Është futur profesori i modelingut në Kuvend

Deputeti Kujtim Gjuzi i cili dallohet për mënyrën e tij të veshjes deklaroi për CNA.al se kryeministri edi Rama e ka kopjuar atë në stil. Gjuzi...

Aktualitet 18:00 - 20 Maj, 2019

Meta kopjon Lulin/ Prova si këngëtar

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një video të shpërndarë në rrjetet sociale shfaqet duke kënduar krah këngëtarit Kozma Dushi dhe aktorëve Marjana Kondi dhe Marin...

Showbizz 15:16 - 5 Shkurt, 2017

VIDEO/ E dini kë kopjon Nora Istrefi?

Pas një zhurme mjaft të madhe, tashmë është konkretizuar bashkëpunimi i Nora Istrefit me Ermal Fejzullahun, të titulluar “Hije”. Këngëtarja ka ndarë me fansat e saj...

Showbizz 14:41 - 5 Shkurt, 2017

FOTOT/ O Luana, boll kopjove!

Tashmë nuk përbën çudi që VIP-at shqiptarë të bëhen një kopje e personazheve të huaj. I tillë ështe rasti i Luana Vjollcës, e cila duket se...

Showbizz 10:59 - 30 Shtator, 2015

Dafina kopjon sërish (FOTO)

Dafina Zeqiri e ka lançuar këngën e rradhes me titull “Hate you, love you”. Në këtë këngë këngëtarja ka synuar të shfaqet më ëmbël dhe më...

Showbizz 08:42 - 24 Shtator, 2015

Enca e kopjon Kallashin

Në foto,  shihet Enca me një vizatim në dorë, shenja të traditës indiane , që quhen – henna ,nënkupton se asaj i ka pëlqyer një formë...

Showbizz 18:49 - 6 Shtator, 2015

Kida kopjon Tunën dhe Ronelën (Foto)

Këngëtaret tona ndjekin  stilin e njëra tjetrës. Kësaj radhe po flasim për këngëtaren e re tashmë në skenën shqiptare Kida, e cila ka ndryshuar stil. Ajo...

Showbizz 16:00 - 30 Gusht, 2015

Amber Rose: Kim po më kopjon

Ato  kanë treguar se kanë shije të ngjashme përsa i përket meshkujve, por duket se Kim Kardashian dhe Amber Rose kanë gjithashtu shije të njëjtë edhe...