Connect with Us

All posts tagged "kopjim"

Aktualitet 14:21 - 11 Korrik, 2019

Biznesmenia publikon linjën e re të syzeve/ Kim Kardashian akuzohet për kopjim

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian në bashkëpunim me dizenjuesen gjermane Carolina Lemke kanë promovuar koleksionin më të ri të syzeve. Diet Prada ka vënë re që...

kryeministri edi rama,kryetari i pd lulzim basha
Aktualitet 16:08 - 28 Janar, 2019

Takimi me bazën/ Basha kopjon Ramën

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha  gjatë takimit të tij me të rinjtë e Kavajës ka imituar kryeministrin Edi Rama kur takon të rinjtë apo strukturat...

Aktualitet 17:00 - 8 Janar, 2019

Zbulohet arsyeja pse Brad Pitt kopjonte çdo të dashur që kishte në krah

Misteri shpaloset para syve tuaj! Gjysmë viti më parë, fotografja Sarah McGonagall nxorri në pah faktin se Brad Pitt dukej gjithnjë fiks si e dashura që kishte në krah....

Kuriozitete 23:40 - 8 Mars, 2018

Si t’ia bëni kur shoku juaj ju kopjon gjithmonë?

Në filmat horror shokët shfaqen shumë të mirë në fillim. Por më pas ata fillojnë të të marrin rrobat, të kopjojnë në çdo gjë e arrijnë...

Aktualitet 23:45 - 15 Tetor, 2017

Mënyrat e çuditshme që fëmijët përdorin për të kopjuar në shkollë

Kanë ikur ditët kur fëmijët mësonin shumë dhe ishin të përgatitur. Tashmë me zhvillimin e teknologjisë, me daljen e telefonave fëmijët po zhvillojnë dhe mënyrat se...

Aktualitet 01:00 - 23 Shtator, 2017

Kim Kardashian nuk ka qënë nxënëse ekselente/ Mësoni mënyrën e saj të kopjimit në provime

E pyetur nga Ellen Degeneres, Kim Kardashian ka treguar sekretin që mundohej të fshinte nga prindërit e saj. Ajo thot që ka kopjuar në çdo provim...

Politikë 22:22 - 28 Prill, 2015

Veliaj kopjon sloganin e fushatës nga sindikatat italiane?

Kandidati i së majtës për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, ka publikuar ditët e fundit edhe sloganin e tij për fushatën e zgjedhjeve të 21 qershorit....