Connect with Us

All posts tagged "kopeshti"

Denoncim 22:53 - 14 Shkurt, 2020

Denoncimi në “Fiks Fare”/ Tërmeti u prishi shkollën, nxënësit mësojnë në lokal. Fëmijët e kopshtit në mal

Në emisionin investigativ “Fiks Fare” të mbrëmjes së sotme është denoncuar rasti i prishjes së një shkolle dhe transferimi i nxenësve për mësim në një lokal....

Denoncim 09:13 - 15 Janar, 2020

Fëmijet nuk kanë kopësht në Tiranë/ Veliaj hedh valle

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar rastin e kopështit 41 në Tiranë, i cili nuk hapet që prej datës 26 nëntor, dhe ndërkohë nga Bashkia nuk ka...

Politikë 13:06 - 21 Dhjetor, 2019

Skandal-Prej një muaji kopështi i mbyllur/ Asnjë reagim nga Bashkia e Tiranës

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit la pas pasoja të rënda edhe në Tiranë, ku veç banesave u dëmtuan edhe shkolla e kopështe. Por, kryebashkiaku i Tiranës...

Politikë 14:31 - 16 Dhjetor, 2019

Dështimi i Veliajt në kohë emergjence/ Lë në harresë kopshtet e Tiranës

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit, la pasoja të rënda edhe në Tiranë, ku kishte edhe një viktimë dhe shumë ndërtesa të dëmtuara. Por, përveç banesave të...