Connect with Us

All posts tagged "kontakt"

Shëndeti 13:50 - 30 Mars, 2020

Kushërirë me dy rastet e para/ Infektohet me koronavirus e moshuara në Tropojë

Një pensioniste në Tropojë, rreth moshën 75-vjeçare është konfirmuar pozitiv me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Mësohet se e moshuara ka pasur kontakte me rastet...

Lajme 19:38 - 11 Mars, 2020

Kishin kontakt me 73-vjeçaren nga Durrësi/ Mjekët dhe infermierët dalin të pastër

Mjekët që kishin kontakt me të moshuarën, e cila humbi jetën në Durrës nga koronavirusi dalin të pastër. Këtë e ka konfirmuar ministrja e Shëndetësisë, Ogerta...

Kronika 17:13 - 22 Gusht, 2019

Bie në kontakt me rrymën elektrike/ Në gjendje të rëndë një 30 vjeçar

Rreth orës 16:00 në rrugën “Demokracia” shtetasi V. N rreth 30 vjeç dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar rrjetin e internetit në një shtyllë tensioni,...

Aktualitet 13:10 - 10 Maj, 2019

“Kontakti me sy është më intim se fjalët”/Franceska Jaçe nuk ndalet me fotot seksi

Ish banorja e Big Brother Albania, Franceska Jaçe nuk ndalet me fotot e nxehta në llogarinë e saj në Instagram. Ajo shfaqet në një krevat e...

Aktualitet 23:01 - 23 Prill, 2019

Ministër në qeverinë tranzitore/ Bardhi: Nuk kam patur asnjë kontakt me Ramën

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i cili ka mbajtur postin e ministrit të Drejtësisë pas marrveshjes Rama Basha foli rreth kërkesës së opozitës për...

engjell ilustruese
Aktualitet 20:40 - 16 Janar, 2019

Engjëlli  juaj mbrojtës po ju kontakton/Ja se cilat janë shenjat

Ndryshime në temperaturën e ambjentit Kjo është një nga shenjat më  të zakonshme të afrimit të engjëjve. Kur një qenie e tillë afrohet, shtresat e ajrit...

fifi dhe mc kresha
Kryesore Show Biz 12:25 - 16 Janar, 2019

Fifi nuk gjente dot asnjë kontakt të MC Kreshës për 8 muaj: “Për ditëlindje i shkova në studio!”

Sot është një ndër këngët më të pëlqyera dhe një ndër bashkëpunimet më të vlerësuara të “Këngës Magjike”, por lidhja e Fifit me MC Kreshën nuk...

Aktualitet 00:00 - 10 Dhjetor, 2018

E dashura ime vazhdon të jetë në kontakt me “shokun e saj të përfitimeve”

Një djalë shkruan për The Guardian duke paraqitur problemin e tij personal. E dashura e tij duket se është ende në kontakt me “shokun e saj...

Aktualitet 18:13 - 9 Prill, 2018

Humb jetën një 32-vjeçar gjatë peshkimit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Lezhë, ku një 32-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike. Sipas informacioneve të...

Aktualitet 21:20 - 30 Nentor, 2017

Përmbytjet në vend/ MB publikon numrat ku mund të kërkoni ndihmë

Në kuadër të situatës alarmante të krijuar në të gjithë vendin, Ministria e Brendëshme ka publikuar numrat e  kontaktit të specialistëve të Emergjencave Civile në Prefektura,...