Connect with Us

All posts tagged "konkurrente"

FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen
Showbizz 10:48 - 12 Prill, 2021

FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen

Ledjana Prenga është kthyer në një nga konkurrentet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në Instagram teksa publikon foto që komentohen shumë...

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…
Showbizz 12:55 - 11 Prill, 2021

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se...

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”
Showbizz 10:28 - 10 Prill, 2021

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga “çiftet” më të pëlqyer nga ndjekësit e Përputhen. Mes tyre ka gjithnjë shumë zënka por nuk mungon pajtimi...

FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur
Showbizz 10:17 - 7 Prill, 2021

FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit në Përputhen. Që me hyrjen e saj në Përputhen, ajo tërhoqi vëmendjen me pamjen e...

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”
Showbizz 13:55 - 6 Prill, 2021

Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Andi dhe Jasmina janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre brenda në Përputhen. Dyshja kanë patur shumë zënka në...

FOTOT-Jasmina Kadriu, bukuroshja dibrane që fiksoi djemtë e Përputhen
Showbizz 11:36 - 31 Mars, 2021

FOTOT-Jasmina Kadriu, bukuroshja dibrane që fiksoi djemtë e Përputhen

Jasmina Kadriu është konkurrentja që rrëmbeu vëmendjen e djemve të “Përputhen.” Ajo është me origjinë nga Dibra dhe ka pasion makinat e shpejta. 23 vjeçarja tregoi...

FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë
Showbizz 11:18 - 31 Mars, 2021

FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë

Sara Malaj është konkurrentja që trazoi ujërat që me hyrjen e saj në Pëpruthen. Ajo në fillim i befasoi të gjithë gjatë takimit me Atdheun ku...

Showbizz 13:55 - 24 Mars, 2021

“Gra në prag të një krize”/ Vijon sherri mes Sindit dhe Arjan Konomit

Pak ditë më parë mes konkurrentes së Përputhen Sindi Loci dhe opinionistit Arjan Konomi ka patur një debat shumë të ashpër për sjelljen e saj ndaj...

Showbizz 11:41 - 23 Mars, 2021

Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngriti dyshimet

Tea dhe Berati janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Dyshja janë në qendër të vëmendjes për shkak të gjithë atyre që ndodhën...

Plas keq në mes të emisionit/ Sindi debate të ashpra me konkurrentët dhe Arjanin
Showbizz 11:06 - 23 Mars, 2021

Plas keq në mes të emisionit/ Sindi debate të ashpra me konkurrentët dhe Arjanin

Episiodi i kaluar i emisionit Përputhen ka qenë i mbushur plot debate dhe deklarat të forta. Gjatë takimit të Muratit me Sindin, kjo e fundit ka...

E akuzoi se ishte e lidhur jashtë emisionit/ Lediana i përgjigjet Erit pas deklaratës së fortë
Showbizz 11:19 - 22 Mars, 2021

E akuzoi se ishte e lidhur jashtë emisionit/ Lediana i përgjigjet Erit pas deklaratës së fortë

Eri Aga, pak ditë më parë, deklaroi në një emision se Lediana është e lidhur jashtë emisionit dhe se partneri i saj ndodhet jashtë shtetit. Gjithashtu...

Në një lidhje jashtë emisionit?/ Lediana ironizon akuzuesit: Ish-i im quhet Xhoni
Showbizz 12:39 - 19 Mars, 2021

Në një lidhje jashtë emisionit?/ Lediana ironizon akuzuesit: Ish-i im quhet Xhoni

Konkurrentja e Përputhen, Lediana Prenga është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Ajo është akuzuar se jashtë emisionit është e fejuar...

“A keni bërë seks 12 muajt e fundit?”/ Juli “zbërthen” konkurrentët e Përputhen
Showbizz 13:20 - 15 Mars, 2021

“A keni bërë seks 12 muajt e fundit?”/ Juli “zbërthen” konkurrentët e Përputhen

Julian Lala është një nga konkurrentët më të pëlqyer të Përputhen. Në kanalin e tij në Youtube ai publikon shumë video, ku disa prej tyre kanë...

Showbizz 16:51 - 14 Mars, 2021

Bora Zemani tregon çfarë nuk i pëlqen tek konkurrentët e Përputhen: Revoltohem kur…

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të ndjekura me emisioni Përputhen. Së fundi Bora ka qenë e ftuar në Top Albanio Radio ku...

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni
Showbizz 14:36 - 1 Mars, 2021

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni

Javën e kaluar në emisionin “Përputhen” pati shumë debate dhe zënka pas hyrjes së konkurrentit të ri, Dorjanit. Pas batutave në emision e ditës së enjte,...

“Rrihte nënën dhe ne”/ Antonela rrëfen historinë tronditëse të familjes së saj
Showbizz 11:50 - 23 Shkurt, 2021

“Rrihte nënën dhe ne”/ Antonela rrëfen historinë tronditëse të familjes së saj

Antonela Berisha është një nga konkurrentet e emisionit të Përputhen. Ajo ka rënë gjithnjë në sy për komentet dhe reagimet e saj në lidhje me Mevalnin...

Showbizz 12:39 - 17 Shkurt, 2021

Pendohet Sindi: Do t’i kërkoj falje Julit

Sindi Loci, konkurrentja e Përputhen ka reaguar në rrjetet sociale pas pezullimit nga programi për reagimin që pati në studio ndaj komentit të Julian Lalës. Pasi...

“Bomba” e Melisës/ Pas Përputhen, ish konkurrentja ka gati këngën e saj të parë dhe klipin e nxehtë
Showbizz 11:06 - 8 Shkurt, 2021

U tha se bashkëjeton me Andin/ Melisa largohet përfundimisht nga Përputhen, zbulon arsyen

Gjatë javës së kaluar, njëra prej konkurrenteve të Përputhen, Melisa Lleshi ,tha se do të bënte një lajmërim të rëndësishëm në Prime. Mbrëmjen e kaluar ajo...

Flokëkuqja që tërboi djemtë në “Përputhen”/ Melisa Lleshi, fotot më seksi të konkurrentes
Showbizz 12:21 - 7 Shkurt, 2021

Flokëkuqja që tërboi djemtë në “Përputhen”/ Melisa Lleshi, fotot më seksi të konkurrentes

Melisa Lleshi është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Melisa trazoi ujërat që me hyrjen e saj në emision, ku u shfaq duke kërcyer...

Lediana, dentistja që kërkon dashurinë në ekran dhe debaton për një mashkull
Showbizz 17:29 - 30 Janar, 2021

Lediana, dentistja që kërkon dashurinë në ekran dhe debaton për një mashkull

Lediana Prenga është një nga konkurrentet më të reja të “Përputhen. Ajo është dentiste dhe merret shumë me palestër. Vajza nga Rrësheni u shfaq e vetëpërmbajtur...

Showbizz 11:38 - 29 Janar, 2021

“Tani kjo e virgjëra po shkon drejt suksesit”/ Sindi e “Përputhen” iu mbyll gojën atyre që e kritikojnë për deklaratën e saj

Sindi Loci është një nga konkurrentet e “Përputhen”, e cila që në hyrjen e parë në emision është komentuar për deklaratën e saj. Ajo tha para...

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj
Showbizz 10:57 - 29 Janar, 2021

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Mesazhi i konkurrentes së Love Story, Enxhëll Lengo, ku kërkonte të rikthehej në garë, i habiti të gjitha vajzat madje edhe vetë Saimirin. Ajo u shpreh...

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 12:53 - 25 Janar, 2021

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.” Ai ka treguar se gjithçka...