Connect with Us

All posts tagged "komplekse"

Blog 08:30 - 27 Nentor, 2020

Sfidat komplekse që i presin pacientët e shëruar nga Covid-19

Momenti i daljes nga spitali i pacientëve që ishin prekur nga një formë e rëndë e Covid-19, pritet me gëzim dhe lehtësim. Por rikthimi më në...

Fotot e saj në plazh me të dashurin bënë xhiron e rrjetit/ Bebe Rexha: Të shëmtuara, nuk kanë lidhje me trupin tim
Showbizz 10:52 - 6 Nentor, 2020

Fotot e saj në plazh me të dashurin bënë xhiron e rrjetit/ Bebe Rexha: Të shëmtuara, nuk kanë lidhje me trupin tim

Pak ditë më parë në media qarkulluan disa foto të këngëtares Bebe Rexha ku shihej me pushime me të dashurin e saj në Meksikë. Këngëtarja shfaqej...

Sa është vlera e ndërtimeve të reja në Tiranë/ Kush i blen ato dhe përse janë kaq të shtrenjta?
Ekonomi 22:09 - 24 Shtator, 2020

Sa është vlera e ndërtimeve të reja në Tiranë/ Kush i blen ato dhe përse janë kaq të shtrenjta?

Çmimi i apartamenteve në Tiranë në 5 vitet e fundit ka pësuar rritje në vlerën 30-40 % për ndërtimet në qendër dhe 10% për ato në...

Politikë 20:44 - 20 Prill, 2020

Basha cilësoi ide të vjetër amnistinë fiskale/ Ahmetaj: S’kemi komplekse, nuk përfitojnë politikanët

Ministri i Shtetit për Rindërtimin dhe koordinatori për situatën ekonomike të koronavirusit, Arben Ahmetaj ka komentuar deklaratat e opozitës. Kryetari i opozitës Lulzim Basha e cilësoi...