Connect with Us

All posts tagged "komisione"

Politikë 19:30 - 11 Shtator, 2019

Deklaratat e Metës për djegien e Kuvendit/ Kreu i SHISH thirret në Komision, deputeti i PS: Aludohet që janë të identifikuar personat

Deklarata e Presidentit Ilir Meta gjatë raportimit në Komisionin Hetimor, ku tha se “persona të caktuar do të digjnin Parlamentin”, ka hapur një tjetër debat politik...

Aktualitet 10:47 - 30 Maj, 2018

LSI e përçarë/ Vasili sulmon Ramën dhe mediat

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili në një intervistë për Shijak TV, ka komentuar qëndrimet e disa deputetëve të LSI-së kundër...

Aktualitet 12:42 - 13 Shtator, 2017

Gramoz Ruçi thërret krerët e grupeve Parlamentare/ Ja çfarë do të diskutohet

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka thirrur në orën 18:00 krerët e grupeve parlametare. Gjatë takimit do të vendosen drejtuesit e Komisioneve Parlamentare  dhe ndarja mes tyre....