Connect with Us

All posts tagged "komisariati"

Kronika 19:02 - 22 Tetor, 2019

Operacioni antidrogë/ Arrestohet edhe nipi i shefit të komisariatit

Dilaver Kalaja, me detyrë shefi i objekteve në komisariatin nr 1 në Tiranë, u arrestua pasditen e sotme nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Në...

Aktualitet 18:32 - 1 Prill, 2019

Ngjarjet kriminale/ “I pritet koka” shefit të Komisariatit të Shkodrës

Ngjarja e rëndë që tronditi Shkodrën mëngjesin e së Shtunës, ku u ekzekutuan dy vëllezërit, Astrit dhe Ibrahim Bilali, ka sjellë reagime të shumta. Po atë...

Aktualitet 17:15 - 2 Tetor, 2018

Përplasi makinat nën efektin e alkoolit/ Gjykata i jep lirinë shefit të policisë

Dy ditë më parë kreu i Komisariatit të Patosit, Flamur Veliu u kap duke i dhënë makinës në gjendje të dehur. Kurse gjatë ditës së sotme...