Connect with Us

All posts tagged "komentues"

Meta shfaqet krah një biondeje/ Komentuesi e ngacmon për Kryemadhin, Meta i jep përgjigjen epike
Politikë 21:27 - 30 Tetor, 2020

Meta shfaqet krah një biondeje/ Komentuesi e ngacmon për Kryemadhin, Presidenti i jep përgjigjen epike

Presidenti Ilir Meta u shfaq mbrëmjen e sotme krah velinës bjonde të emisionin “Zonë e Lirë” dhe paralajmëroi se janë gati për t’i vënë flakën. Mirëpo...

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit
Politikë 18:47 - 19 Tetor, 2020

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit

Presidenti Ilir Meta publikoi ditën e sotme një foto me mikun e tij më të ngushtë Fahri Balliun, por u vu re se kjo shkaktioi një...

Kryeministrja finlandeze "pushton" rrjetin/ Dekolteja e saj shkakton reagime të shumta në opinionin publik
Showbizz 15:04 - 14 Tetor, 2020

Kryeministrja finlandeze “pushton” rrjetin/ Dekolteja e saj shkakton reagime të shumta në opinionin publik

Kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka bërë të gjithë mediat rozë të shkruajnë për të por këtë herë nuk ka lidhje me vendimet e saj politike. Në...

FOTOT-Çifti që po çmend rrjetin/ Aktorja shfaqet në plazh me të dashurin 11 vite më të vogël
Showbizz 14:16 - 13 Tetor, 2020

FOTOT-Çifti që po çmend rrjetin/ Aktorja shfaqet në plazh me të dashurin 11 vite më të vogël

Aktorja e njohur Rebel Ëilson është një nga më të komentuarat në shoëbizin e huaj. Arsyet janë dy: E para, rënia në peshë dhe e dyta...

“Akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt”/ Rudina Dembacaj i mbyll gojën ndjekësit
Showbizz 21:11 - 31 Gusht, 2020

“Akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt”/ Rudina Dembacaj i mbyll gojën ndjekësit

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj teksa ka publikuar në rrjete sociale një foto nga xhirimet e emisionit “Dy botë”, ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit....

“Ke vënë proteza tek të pasmet”/ Blogerja e njohur e thotë publikisht
Showbizz 15:11 - 22 Gusht, 2020

“Ke vënë proteza tek të pasmet”/ Blogerja e njohur e thotë publikisht

Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni është tejet e komentuar në mediat italiane për format e saj si dhe stilin e jetesës. Së fundi bukuroshja italiane...

E kritikuan për kilet e tepërta/ Revoltohet Rozana Radi: “Zgjidhni burrat që ju duan vetëm për shalë"
Showbizz 13:27 - 7 Gusht, 2020

E kritikuan për kilet e tepërta/ Revoltohet Rozana Radi: “Zgjidhni burrat që ju duan vetëm për shalë”

Këngëtarja Rozana Radi ka reaguar e revoltuar ndaj kritikave që ka marrë në rrjetet sociale për kilet e tepërta. Në një postim të fundit, u është...

Shkollë në kohë pandemie/ Rama: Kjo kategori nxënësish do përfitojë transport falas
Politikë 08:54 - 4 Korrik, 2020

Rama feston ditëlindjen në një datë me SHBA-të/ Qytetarët ”e mbysin” me komente

Përmes një video, kryeministri Edi Rama ka uruar 244 vjetorin e pavarësisë të SHBA. “Gëzuar ditëlindjen Amerikë! Zoti i bekoftë Shtetet e Bashkuara” e ka shoqëruar...

Politikë 17:57 - 24 Maj, 2020

“Shqiptarët duan të shporresh nga jeta e tyre”/ Qytetarët “kryqëzojnë” Ramën

Kryeministri Edi Rama teksa ka publikuar një foto gjatë lutjes se besimtarëve myslimanë, ka uruar Bajramin duke shkruar: Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja e i dhëntë...

Kuriozitete 11:24 - 12 Maj, 2020

“A pi gjak njëbrirëshi”/ Njihuni me stilisten 70 vjeçare që po çmend ndjekësit me pamjen e saj

Dizajnerja e modës Vera ëang është kthyer në 70 vjeçaren më të famshme në botë. Por kjo jo për punën e saj por për pamjen e...

Showbizz 21:27 - 4 Maj, 2020

“Mbaje fort se do ngelesh pa burrë”/ Rudina Dembacaj i jep përgjigjen që s’e priste ndjekësit

Moderatorja Rudina Dembacaj nuk i ka kursyer fotot dhe videot me ish-deputetin Mark Frroku që nga momenti kur pranoi publikisht lidhjen. Sot ajo publikoi një tjetër...

Politikë 09:05 - 23 Shkurt, 2020

“Korça si Zvicra”/ Qytetarët i kthehen Ramës: Nga larg edhe i vdekuri duket sikur fle

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e një video të filmuar nga lart ku shfaqet mali i Moravës i mbuluar nga...

Politikë 09:55 - 6 Janar, 2020

“E spastruat Shqipërinë nga njerëzit”/ Rama justifikohet me replika nëpër komente

Kryeministri Edi Rama vijon “ritualin”e tij të publikimit të fjalëve të shenjta çdo mëngjes. Ashtu si çdo ditë, një numër i madh komentuesisht “kryqëzojnë” kryemistrin me...

Politikë 09:22 - 5 Janar, 2020

“Ra tërmeti u bëre hoxhë, prift e rabin”/ Komentuesit nuk i ndahen Ramës: Po sillesh sikur jemi në Pakistan

Prej disa kohësh kryeministri Edi Rama publikon në profilin e tij fjalë të shenjta. Edhe mëngjesin e sotëm ai shkruan: “Predikuesi më i mirë është zemra;...

Politikë 20:57 - 25 Nentor, 2019

“Kur do të fusin në burg, jashtë nga presidenca”/ Komentuesit “kryqëzojnë” keq Metën

Presidenti Ilir Meta ka bërë deklarata të forta gjatë konferencës për shtyp ku u shpreh i vendosur se do i kthejë shqiptarëve të drejtën për referendum....

Aktualitet 16:18 - 13 Korrik, 2019

E krahason me Cardi B/ Reperja e famshme “degjeneron” komentuesin

Reperja e famshme Nicky Minaj është përfshirë shumë herë në skandale me këngëtaret e tjera. Një nga perosnat i cili iu kundërvu ashpër ishte producneti i...

Aktualitet 11:40 - 2 Korrik, 2019

“Mosha bën të vetën xhaxhi”/ Komentuesit “masakrojnë” Alesia Bamin për operacionet plastike

Pas një sezoni të gjatë në emisionin “E diell”, moderatorja Alesia Bami ka vendosur të relaksohet duke publikuar foto nga pushimet. Së fundmi ajo ka postuar...

Aktualitet 10:10 - 2 Korrik, 2019

“Njerëzit vuajnë për të pasur ushqim”/ Komentuesit “acarohen” keqazi me reperin shqiptar

Mbrëmjen e së hënës në Zvicër u zhvillua festivali  “Alba Festival”, për shqiptarët jashtë vendit ku mes këngëtarëve shqiptarë mori pjesë edhe reperi Capital T. Ai...

Aktualitet 21:25 - 25 Qershor, 2019

“E lezetshme je por…”/ Komentuesit “masakrojnë” këngëtaren shqiptare me akuza për Photoshop

Në fotot e VIP-ave shqiptarë në Instagram shpesh komentohen se përdoret shumë Photoshop. Së fundmi këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj është “akuzuar” në një foto të fundit të...

Aktualitet 10:10 - 24 Maj, 2019

“Pse e le Ermalin?”/ Komentuesit “çmendin” Kejvina Kthellën me pyetjet, ja çfarë thotë ajo

Kejvina Kthella, e njohur si ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” pak kohë më parë u largua nga ky emision duke thënë se Kejvina Kthella  një...

Aktualitet 10:25 - 11 Maj, 2019

“Çfarë të ka ndodhur me dorën?”/Komentuesit akuzojnë Anxhela Peristerin për photoshop

Fotot me bikini do të postohen pafund në rrjetet sociale tani që vera po afron dhe këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri e ka nisur sezonin e plazhit...

Aktualitet 12:13 - 9 Maj, 2019

“Gjoksin e ke të varur”/Komentuesit “masakrojnë” Trejsi Sejdinin në foton e saj seksi

Ish Miss Universe, Trejsi Sejdini njihet për pozat e saj tepër seksi në fotot e hedhura në Instagram. Në postimin e saj më të fundit ajo...

alban ramosaj
Kryesore Show Biz 12:53 - 30 Prill, 2019

“Dil nudo si Alban Ramosaj”/Komentuesit “ironizojnë” këngëtarin shqiptar në postimin e Isli Islamit

Një foto e këngëtarit Alban Ramosaj, i cili kishte pozuar në plazh i zhveshur, bëri xhiron e rrjetit disa javë më parë. Kjo pozë i është...