Connect with Us

All posts tagged "komente"

Meta publikon foto e Fahri Balliun/ Qytetarët e “masakrojnë” me komente: Miza ka gjetur m*tin
Politikë 17:22 - 19 Tetor, 2020

Meta publikon foto me Fahri Balliun/ Qytetarët e “masakrojnë” me komente: Miza ka gjetur m*tin

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto me mikun e tij të ngushtë Fahri Balliu, të cilin e kemi parë shpeshherë në pozicionin e këshilltarit “vullnetar”...

Showbizz 12:36 - 16 Tetor, 2020

FOTOT- Si rrallëherë/ Dua Lipa pozon topless

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa si asnjëherë më parë ka ndezur rrjetin me komente. Këngëtarja ka publikuar së fundi në rrjetet sociale një foto ku...

Showbizz 10:36 - 11 Tetor, 2020

“Ia more titullin Bleonës”/ Fustani i Marinës në emision trazoi rrjetin

Marina Vjollca ka trazuar rrjetin mbrëmjen e kaluar teksa ka publikuar lookun e saj për emisionin e radhës. E veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë...

Binjaket më seksi të rrjetit/ Motrat që po bëjnë namin me fotot e nxehta
Showbizz 09:25 - 7 Tetor, 2020

Binjaket më seksi të rrjetit/ Motrat që po bëjnë namin me fotot e nxehta

Matild dhe Pauline Tantot janë binjaket më të ndjekura dhe seksi të momentit. Matild po ashtu dhe Pauline janë bërë të njohura në rrjetet sociale pikërsisht...

Një “S” në qafën e Justin Bieber/ Çmenden fansat, kapin detajin që ka lidhje me Selena Gomez
Showbizz 11:37 - 5 Tetor, 2020

Një “S” në qafën e Justin Bieber/ Çmenden fansat, kapin detajin që ka lidhje me Selena Gomez

Ndonëse janë ndarë prej kohësh, fansat gjejnë gjithnjë detaje për t’i lidhur me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për dyshen e famshme, Justin dhe Selena. Edhe pse Justin...

“Do rrisim pagat e mjekëve”/ PD: Mashtrimi i radhës i Ramës, njësoj si me listat e hapura
Politikë 22:10 - 1 Tetor, 2020

Rama tenton të justifikohet për banorët që jetojnë në çadra/ Qytetarët e “masakrojnë” me komente

Kryeministri Edi Rama reagoi sot lidhur me denoncimet e bëra nga Partia Demokratike për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Rama publikoi një video,...

Mbahuni fort!/ Videoja e fundit e këngëtares shqiptare tërbon fansat
Showbizz 21:02 - 27 Shtator, 2020

Morena Taraku “djeg” rrjetin/ Publikon foto në dush

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Bukuroshja ndan shpeshherë me ndjekësit e saj të shumtë foto dhe video...

Showbizz 12:40 - 27 Shtator, 2020

E “masakrojnë” në komente/ Shpërthen Shqipja e “Përputhen“: Kam gërthitur mjaft

Shqipe Hysenaj është një nga vajzat pjesëmarrëse të emisionit “Përputhen” që transmetohet në Top Channel. Shqipja ka patur shumë komente dhe reagime negative nga komentuesit në...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Rama mbledh drejtuesit politik në qarqe
Politikë 10:11 - 25 Shtator, 2020

“Na morët në qafë”/ Ramës i dështon propaganda, “masakrohet” nga qytetarët

Në vijim të ritualit të tij të përditshëm, kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale, duke publikuar një grafik,...

Showbizz 10:19 - 24 Shtator, 2020

“Ndërro profesion p*rnostare”/ Tayna mbulon gjoksin me kapele, rrjeti “shpërthen” në komente

Reperja Tayna nuk është e komentuar në mediat rozë vetëm si një nga repert më të suksesshme por edhe për fotot provokuese që publikon në rrjetet...

“Tallen me mua për aeroportin”/ Rama premtim për kuksianët në Londër: Do iu sjell të votoni PD
Politikë 10:30 - 21 Shtator, 2020

Video-“Vazhdoni me mashtrime”/ Ramës i dështon propaganda, qytetarët i nxjerrin “bojën’

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke kujtuar tërmetin e 21 shtatorit, të ndodhur një vit më parë. Në një postim në rrjetet sociale, Rama...

Showbizz 10:45 - 20 Shtator, 2020

“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

Pas lajmit të arrestimit të këngëtares Fjolla Morina, në llogarinë e saj në rrjetet sociale ka patur një mori reagimesh dhe kritikash nga ndjekësit. Ata kanë...

Politikë 13:51 - 15 Shtator, 2020

“Puthe flamurin te by*ha e laraskës se të bëri sheik”/ Qytetarët nuk ndalin akuzat ndaj Metës

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Demokracisë, Presidenit Ilir Meta ka publikaur një foto teksa puth flamurin shqiptar, ndërsa thekson se koha për të mbrojtur demokracinë është...

“Ik mo plehrë, ti je pa**ë”/ Qytetarët “gozhdojnë” Metën: I je qepur popullit si mu*i pas këpucës
Politikë 10:41 - 13 Shtator, 2020

“Ik mo plehrë, ti je pa**ë”/ Qytetarët “gozhdojnë” Metën: I je qepur popullit si mu*i pas këpucës

Dje, presidenti Ilir Meta ka publikuar në profilin e tij në Facebook një shkrim kundër kryeministrit Edi Rama. Bashkëngjitur një shkrimi të “Le Monde”, Meta shkruan...

Tirana pa ujë/ Qytetarët “kryqëzojnë” Ramën dhe Veliajn!
Politikë 16:43 - 10 Shtator, 2020

Tirana pa ujë/ Qytetarët “kryqëzojnë” Ramën dhe Veliajn!

Të shumta janë komentet e qytetarëve në postimet e kryeministrit Edi Rama, ku shpesh shprehin zhgënjimet e tyre nga qeveria. Së fundmi, zëdhëdhësja e PD, Ina...

Showbizz 13:01 - 9 Shtator, 2020

Kida vjen e nxehtë në foton e fundit/ Mbulon gjoksin me gjethe dhe shpërthen rrjetin

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Teksa po shijon suksesin e hiteve më të fundit “Edhe sa” dhe bashkëpunimit me Mozzik “PP”,...

Showbizz 16:51 - 6 Shtator, 2020

Arbana Osmani nostalgjike për emisionin me fëmijë/ Komentuesit “masakrojnë” Alketa Vejsiun

Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë në rrjetet sociale një video nostalgjike nga emisioni për fëmijë i shumë viteve më parë, “1001 pse”. “Sapo me derguan kete...

Përtej vajzës seksi në ekran/ Eva Murati lumturon fansat, gjesti i saj duhet të jetë shembull për "vip-at" e tjerë
Showbizz 13:10 - 6 Shtator, 2020

Përtej vajzës seksi në ekran/ Eva Murati lumturon fansat, gjesti i saj duhet të jetë shembull për “vip-at” e tjerë

Eva Murati është një nga moderatoret më seksi të ekranit. Teksa po shijon pushimet, moderatorja nuk mungon me fotot tejet sensuale në rrjetet sociale. Eva ka...

Showbizz 11:51 - 6 Shtator, 2020

“Për sa vjet e ke kontratën me këtë”/ Ndjekësi e ironizon për lidhjen me ish deputetin, Rudina Dembacaj jep përgjigjen e papritur

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Së fundi çifti po e shijon në maksimum dashurinë e tyre...

Showbizz 15:22 - 5 Shtator, 2020

Luana Vjollca seksi në videon e fundit/ Ndjekësit “e masakrojnë” në komente

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të ekranit. Së fundi ajo ka realizuar një set fotografik për gjigantin e modës Guess dhe ka...

Ish-kreu i PD-së ironizon Bashën/ Stambolli digjet, republikasi krihet
Politikë 10:22 - 3 Shtator, 2020

Demokratët “shpërthejnë” kundër Bashës/ “Ti po e mban Ramën në pushtet, o injorant i Sorosit”

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar sot një raport të EuCham, që e rendit Shqipërinë ndër tre vendet e fundit në Europë për të...

Showbizz 11:42 - 2 Shtator, 2020

Adelina Tahiri guxon dhe tregon barkun pas lindjes dhe strijat/ Ndjekësit e “kryqëzojnë” në komente

Këngëtarja Adelina Tahiri është një nga personazhet më të komentuara të showbizit si për jetën private ashtu edhe për pamjen. Ndryshe nga shumë personazhe të tjera...

Video-“O kryemashtrus, nxjerr familjet që po vdesin për bukë”/ Ramës i dështon propaganda, “masakrohet” nga qytetarët
Politikë 11:17 - 28 Gusht, 2020

Video-“O kryemashtrues, nxjerr familjet që po vdesin për bukë”/ Ramës i dështon propaganda, “masakrohet” nga qytetarët

Në vijim të ritualit të tij të përditshëm, kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale duke publikuar një video,...