Connect with Us

All posts tagged "komente negative"

Showbizz 12:12 - 19 Mars, 2021

“Si të lë burri të dalësh lakuriq”/ Pas komenteve negative, blogerja e famshme iu jep mesazhin ndjekësve

Chiara Ferragni është një nga blogeret më të famshme të momentit. Blogerja është në pritje të ëmbël dhe shpesh publikon foto ku tregon barkun e saj...

Ish modeles turke i hakojnë telefonin/ Del fotoja ku shfaqet topless
Showbizz 13:18 - 1 Mars, 2021

Ish modeles turke i vjedhin të dhënat në telefonin e saj/ Del fotoja ku shfaqet topless

Ish modelja turke Kardelen Ergin është përballë me shumë komente dhe reagime nga ndjekësit, pasi në llogarinë e saj në Instagram u publikua një foto ku...

"Më bullizojnë për fytyrën time”/ Albi Nako tregon komentet ofenduese të njerëzve
Showbizz 12:53 - 25 Janar, 2021

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.” Ai ka treguar se gjithçka...

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet
Showbizz 10:41 - 5 Dhjetor, 2020

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe nga dita në ditë pret të sjellë në jetë vajzën e saj....

Showbizz 11:27 - 14 Nentor, 2020

“O lopë e shkurtër”/ Ester Bylyku i publikon komentet, juristja seksi: Po sikur të kam shoqe

Juristja seksi, Redona Koçi është një nga fotomodelet më të komentuara të shoëbizit. Ajo publikon shpesh herë foto shumë provokuese madje ka guxuar të pozojë edhe...

Doli me bikini para kryeministrisë/ Rrëfehet gazetarja: Nuk jetoj për njerëzit
Showbizz 12:16 - 20 Tetor, 2020

Doli me bikini para kryeministrisë/ Rrëfehet gazetarja: Nuk jetoj për njerëzit

Gazetarja Griselda Katiraj bëri shumë bujë në mediat rozë pasi u shfaq duke raportuar me bikini përballë kryeministrisë. Videoja bëri xhiron në rrjetet sociale dhe u...