Connect with Us

All posts tagged "koment"

Showbizz 10:39 - 5 Korrik, 2020

Angela Martini nuk ndalet me videot seksi në Instagram/ Bashkëshorti i saj: Do të ndëshkohesh për këtë

Modelja shqiptare Angela Martini është bërë shumë aktive së fundi në rrjetet sociale ku nuk po ndalet së publikuari video seksi. Bukuroshja shqiptare i ka çmendur...

E akuzojnë për përdorim të stimuluesve të muskujve/ Capital T i mbyll gojën komentuesit: "Nuk është turp të…"
Showbizz 15:59 - 3 Korrik, 2020

E akuzojnë për përdorim të stimuluesve të muskujve/ Capital T i mbyll gojën komentuesit: “Nuk është turp të…”

Capital T është një prej reperëve dhe meshkujve më të pëlqyer nga publiku femëror. Në shumë prej postimeve të tij nëpër rrjetet sopciale, Capital T tregon...

Showbizz 16:49 - 14 Qershor, 2020

FOTOT-Në pritje të një fëmije/ Arbana dhe Eduarti shkëmbejnë komente dashurie

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të përfolur në showbiz. Që prej momentit që vendosën të bënin publike lidhjen e tyre...

Showbizz 13:02 - 13 Qershor, 2020

E kritikuan për kilet e tepërta/ Moderatorja e sportit iu mbyll gojën: Nuk kam operacione, përdor minimumin e fotoshopit

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të kometuara të shoëbizit. Shpesh ehrë ajo përflitet në media për fotot seksi dhe provokuese. Së...

Bota 10:43 - 7 Qershor, 2020

Koment: Prit dhe (shpreso) për Joe Biden

Jo, kjo nuk është nekrologji e marrëdhënieve gjermano-amerikane. Edhe pse në këtë moment nuk ka ndonjë shkas për ta quajtur atë vërtet ekzistente dhe të gjallë....

Showbizz 11:29 - 31 Maj, 2020

FOTO-Adrola Dushi publikon foton seksi/ Ermal Mamaqi i bën komentin që nuk e prisnim

Modelja Adrola Dushi është vlerësuar shpesh herë si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Prej vitesh ajo jeton në Amerikë së bashku me djalin e...

Showbizz 10:37 - 25 Maj, 2020

FOTOT-Era Istrefi i sqaron të gjitha/ Zbulon marrëdhënien që ka me muzikantin e njohur

Këngëtarja Era Istrefi  dhe muzikanti Julian Perretta janë përfolur shumë për një lidhje dashurie. Por një deklaratë e djeshme e muzikantit i ka konfuzuar ndjekësit. Në...

Showbizz 10:45 - 8 Maj, 2020

“Do më ngelesh në derë”/ Albëria publikon videon seksi të së bijës, Ermal Mamaqi i jep “këshillën”

Albërije Hadërgjonaj së fundi ka ndezur rrjetin në komente teksa ka publikuar një video shumë seksi të së bijës, Anxhelina Hadërgjonaj ku shfaqet me bikini duke...

Bota 14:49 - 19 Prill, 2020

Koment: Besueshmëria e medias në kohën e Coronës

Edhe disa javë pas ndërprerjes së papritur të jetës prapë të shoqëron një ndjesi e çuditshme…sidomos në ditë, në të cilat pranvera me cicërimën e zogjve...

Bota 15:31 - 29 Mars, 2020

Koment/ Shansi i humbur i Europës në mbrojtjen nga Corona

Përhapja e virusit Corona e ka kthyer botën përmbys: Vendet demokratike e “të lira” si Austria izolojnë qytetarët e tyre duke menduar madje edhe përgjimin e...

Lajme 10:42 - 23 Mars, 2020

“Kam zbuluar ilaçin kundër koronavirusit”/ Rama s’ ia përton qytetarit: Jemi mbyllur

Postimet e kryeministrit Edi Rama në profilin e tij në Facebook, gjatë ditëve të fundit janë bërë shumë të shpeshta. Rama kujton dhe rikujton masat e...

Sociale 10:27 - 15 Mars, 2020

Koment: Corona është një sprovë

Një virus po sillet rreth botës. Orë pas ore numri i të infektuarve rritet. Paniku po përhapet. Por kjo nuk ndihmon. Në krizë duhet bërë më...

Kultura 09:25 - 7 Janar, 2020

Përparim Kabo i nxjerr bojën publikisht ministres/ Sa keq! Ti nuk e njeh Sandër Prosin

Profesor Përparim Kabo ka reaguar lidhur me komentin e ministres së Kulturës Elva Margariti në 100 vjetorin e Lindjes së aktorit të madh Aleksandër Prosi në...

Sociale 20:11 - 3 Dhjetor, 2019

“Po shkallët i lyeve?”/ Veliaj “injoron” porosinë e Ramës, i fshin komentin gazetarit

Dy ditë më parë kryeministri Edi Rama i dha “ultimatum” kreut të bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj për të lyer shkallët e një pallati. Ky urdhër i...

Bota 16:35 - 1 Shtator, 2019

Koment/ Të luftohet për projektin e paqes dhe Europën e hapur

Këtë fundjavë përkujtohet në Poloni fillimi i Luftës së Dytë Botërore. Sidomos për gjermanët rritet sot përgjegjësia për t’u ngritur në këmbë kundër antidemokratëve, mendon Jens...

Kryesore Show Biz 13:34 - 27 Korrik, 2019

“Këtë fustan e gjen te Medreseja”/ Ronela Hajati i “mbyll gojën” ndjekëses

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe nuk ngurron të thotë troç atë që mendon. Në çdo dalje...

Politikë 11:36 - 27 Korrik, 2019

“Hap krahun plak”/ Arjan Çani mesazh Ramës

Gazetari Arjan Çani i ka dërguar një mesazh kryeministrit Edi Rama me anë të një komenti në rrjetet sociale. Çani, i cili njihet për mënyrën e...

Kryesore Show Biz 10:27 - 26 Korrik, 2019

Blendi Fevziu shijon pushimet në Mykonos/ Instruktorja e njohur i bën komentin që nuk e prisnim

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu po shijon pushimet në ishullin Mykonos nga ku ka postuar një foto ku duket shumë i lumtur. Fotoja e publikuar në...

Kryesore Show Biz 21:43 - 24 Korrik, 2019

Elvana Gjata publikon foton pa make up/ Ermal Mamaqi bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Elvana Gjata ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet pa make up. Të shumta kanë qenë...

Politikë 15:03 - 24 Korrik, 2019

“Një dështak që tentoi të bëhej artist”/ Paloka “degjeneron” Ramën

Ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka ka reaguar lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar dhe protestën që po zhvillojnë artistët në mbrojtje të tij. Paloka e shikon...

Aktualitet 18:26 - 19 Korrik, 2019

Adrola Dushi në një lidhje me modelin milioner?/ Ish-bashkëshorti bën komentin e papritur

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është përfolur shumë në media për një romancë dashurie me një nga modelët më të famshëm Pavlo Zengo. Modelja nuk...

Kryesore Show Biz 21:25 - 15 Korrik, 2019

Morena Taraku publikon këngën më të re/ Reagon këngëtari me famë botërore

Këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku, ditën  e djeshme ka publikuar kënëgn e saj më të re të titulluar “Swag”. Në tekstin e këngës flitej për jetën...

Aktualitet 17:47 - 13 Korrik, 2019

“Plastikë apo femër?”/ Fansi ironizon këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Turqi, Morena Taraku është komentuar shpesh herë për pamjen e saj. Të shumtë janë ata që mendojnë se në...