Connect with Us

All posts tagged "komedi"

Lajme 21:34 - 2 Janar, 2020

“I vetëm në shtëpi”/ Si duken aktorët pas 30 vitesh

Ekzistojnë shumë simbole të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, pema, aroma e frutave, dritat, dhuratat. Mirëpo, për një pjesë të madhe të njerëzve përfshihet edhe komedia...

Uncategorized 12:00 - 2 Mars, 2015

Akademia Marubi shfaq filmat e komedianit Nino Manfredit

Akademia Marubi në Tiranë,  duke nisur që nga data 3 mars  cdo të martë do  të sjellë në ambientet e saj filmat retrospektivë ku ka luajtur...