Connect with Us

All posts tagged "kombinime"

Aktualitet 13:25 - 17 Korrik, 2019

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të...

Life Style 13:25 - 31 Maj, 2019

Kombinimet perfekte të “ujit detox”/ Zbuloni benefitet e tij

Uji detox është shumë i rëndësishëm si për të arritur që trupi të dobësohet  gjithashtu edhe për shëndetin. Uji detox është i pasur me vitamina e...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:25 - 20 Maj, 2019

Ditë të ngrohta/Disa kombinime fantastike se si të visheni dhe të dukeni “cool”

Edhe pse shiu ka “pushtuar” Shqipërinë , temperaturat janë të ngrohta dhe kjo na bën të kombinohemi dhe të dukemi sa më bukur në zyrë ,...

Fashion 21:30 - 17 Maj, 2019

Elegancë dhe perfeksion/ Veshjet që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj

Veshjet janë një aksesor i rëndësishëm në pamjen e njeriut ndaj dhe duhet t’i zgjedhim me shumë kujdes si dhe të informohemi mbi trendet më të...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:40 - 13 Maj, 2019

Stina e kombinimeve sexy/Si të vishemi këtë sezon duke i tërhequr të gjithë

Me veshjet që do shihni të rradhitura më poshtë, jo vetëm do dukeni sexy, por gjithashtu do dukeni një femër me shumë stil dhe me klas....

Fashion 13:25 - 29 Prill, 2019

Kombinimet që po bëjnë namin në Francë/Duhet t’i provoni patjetër

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet më fantastike që po bëjnë namin në Francë, të cilat janë aktualisht super në modë dhe...

Aktualitet 13:53 - 23 Prill, 2019

Nuk dini çfarë të vishni sot? Zbuloni 8 kombinime interesante

Me shumë mundësi disa prej tyre i keni në gardërobë, kështu që ju këshillojmë që të frymëzoheni dhe të bëni një zgjedhje që i përshtatet më...

Fashion 13:40 - 22 Prill, 2019

Si të dukeni seksi edhe në palestër? Ja kombinimet më ideale

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet të cilat janë ideale për t’i veshur në palestër dhe do iu bëjnë të dukeni një...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 14:10 - 21 Prill, 2019

Foto/Kombinimet pranverore më ‘in’ për momentin që do ju bëjnë të dukeni mahnitëse

Disa ide brilante prej të cilave mund të frymëzohemi dhe duhet t’i veshim gjatë stinës aktuale i gjeni në fotot e mëposhtme.  

Fashion 10:10 - 2 Prill, 2019

Foto/Disa kombinime brilante që duhet t’i veshim pikërisht tani

Hapi numër një përpara se të gërmoni në gardërobë është: “Frymëzohu nga diku, mendo nëse ajo që ke në kokë gjendet te rrobat e tua apo...

Aktualitet 21:15 - 24 Shkurt, 2019

Milano, 2019/ Kombinime plot sharm dhe ekstravagancë, drejt e nga java e modës!

Për çdo herë që ndalemi te java e modës në Milano, pritshmëritë janë mëse të qarta: ekstravagancë, taka të larta dhe gërshetim stilesh. Si një mënyrë...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Aktualitet 23:50 - 23 Shkurt, 2019

I ka puthur kupidi/ Këto janë çiftet më perfekte të zodiakut

Dashi dhe Ujori Dy shenja që do ta kuptojnë menjëherë se ka diçka mes tyre janë Dashi dhe Akrepi. Janë të dyja shenja besimpolta por gjithashtu...

shenjat qe nuk e tregojne ndjenjat
Life Style 11:41 - 22 Shkurt, 2019

Këto janë kombinimet e shenjave të horoskopit që nuk funksionojnë si çift

Ndonjëherë karakteristikat e shenjave të horoskopit ndihmojnë për të kuptuar se me cilët persona mund të funksionojë një lidhje ose jo. Për të gjithë ata që...

Fashion 13:53 - 19 Shkurt, 2019

Këto 4 kombinime ngjyrash na bëjnë të dukemi gjithmonë super-klas

Nuk është gjithmonë e lehtë të kuptosh se cilat nuanca shkojnë bashkë. Shpesh mund të gabojmë, por koha ka treguar se mund të mësojmë edhe prej...

Fashion 16:25 - 6 Shkurt, 2019

28 ide kombinime që mund t’i kopjojmë çdo ditë të shkurtit

Shkurti erdhi dhe dimri është drejt fundit! Ne po kërkojmë për frymëzim stili më shumë se kurrë më parë dhe jemi shumë të lumtura, që blogeret...

fruta perime
Aktualitet 20:40 - 23 Janar, 2019

Këto ushqime nuk  duhen ngrënë kurrë bashkë/Kombinimi mund të jetë fatal

Karrota dhe portokalli Shumë personave u pëlqen ti përziejnë karrotat me portokallin shpesh nëpër lëngje, gjithsesi është e mira që të konsumohen të ndara në pjesë...

Aktualitet 16:40 - 23 Janar, 2019

Kujdes!Këto janë 12 kombinimet më të këqija mes shenjave sipas astrologëve

Sipas astrologëve ju mund të keni qenë një kombinim i keq në horoskop. “Your Tango” zbulon për secilën shenjë kombinimin më të keq sipas horoskopit, prandaj...

Aktualitet 16:25 - 23 Janar, 2019

15 kombinime super të bukura nga Java e Modës në Paris që mund t’i veshim dhe ne

Prej disa ditësh në Paris ka nisur Java e Modës. Dhe përveç pasarelave, as blogeret dhe fashionistat nuk janë zhgënjyer. Ato janë fotografuar jashtë sfilatave me...

fashion dimer
Aktualitet 21:00 - 18 Janar, 2019

7 kombinimet e veshjeve që duhet t’i provojmë para se të ikë dimri

Gjithmonë jemi në kërkim të frymëzimeve të reja dhe stileve unike. Ndërsa jemi në muajin e dytë të dimrit, duhet ta mbyllni këtë sezon me sa...

Fashion 14:53 - 19 Dhjetor, 2018

5 kombinimet ideale që çdo vajzë të duket elegante edhe në ditët e ftohta të dimrit

Kur bëhet fjalë për të kombinuar veshjet gjithmonë vështirësohet pak situata, sidomos tani që i ftohti është mes nesh. Kjo periudhë ku fundet, fustanet dhe këpucët...

Fashion 12:53 - 19 Nentor, 2018

5 kombinime veshjesh për 5 ditët e ftohta që na presin këtë javë

Moti i ftohtë vonoi, por erdhi menjëherë i furishëm me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore. Dhe njësoj si mua, besoj se dhe juve ju shkoi...

Aktualitet 23:30 - 27 Shtator, 2018

Kombinimet e kësaj vjeshte/ Xhaketa që na duhet se s’bën

Java e Modës na prezantoi me modele të reja dhe fantastike këtë vit, por gjithashtu na rikujtoi edhe disa kombinime që duhet të provojmë padiskutim këtë...

Fashion 11:37 - 20 Shtator, 2018

Foto/ Çizmet që shkojnë me çdo gjë që keni në dollap

Ato janë gjithmonë pjesa më e vështirë për t’u kombinuar me veshjet e gardërobës sonë të vjeshtës, kështu që nuk është çudi që të gjitha duhet...