Connect with Us

All posts tagged "kombinim"

Fashion 11:25 - 28 Qershor, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë vere? Ja disa ide interesante

Temperaturat e nxehta vazhdojnë të rriten nga dita në ditë, dhe një veshje sa më e lehtë në trup na ndihmon të rrimë të freskëta dhe...

Aktualitet 21:34 - 14 Qershor, 2019

Kombinimi perfekt/ Sara dhe Lori Hoxha marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e Ledionit

Moderatori Ledion Liço, ka festuar ditëlidjen pak ditë më parë duke bërë që të gjithë mediat të shkruajnë për të. Përveç organizimit të veçantë, ato që...

Fashion 12:25 - 12 Qershor, 2019

Foto- Jeni shtatzënë? Ja si të kombinoheni në këtë mot të nxehtë

Sipas metereologëve kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe kjo përballohet me vështirësi nëse je në një pritje të ëmbël. Por si duhet të...

Kryesore Show Biz 21:10 - 3 Qershor, 2019

9 mënyrat për të kombinuar veshjen tuaj me atlete/ Mos ngurroni t’i provoni

Asnjëherë më parë nuk kanë qenë më “IN” se tani. Nëse iu duket se nuk janë në stilin tuaj apo nuk po bëni kombinimin e duhur,...

Fashion 12:25 - 3 Qershor, 2019

Si të kombinoheni që të dukeni sa më “cool”? Ja disa ide fantastike

Sipas metereologëve kjo verë do të jetë shumë e nxehtë dhe duhet të vishemi sa më lehtë . Për ta bërë këtë duhet edhe të kombinohemi...

Fashion 11:25 - 27 Maj, 2019

Si të dukeni si një modele? Ja disa ide kombinimi

Stina e verës po afron dhe veshjet duhet t’i kemi sa më të lehta. Modelet e mëposhtme na sugjerojnë veshjet më cool të momentit ku edhe...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 12:53 - 24 Maj, 2019

Foto/Kombinimi perfekt për një festë në fundjavë, si të visheni dhe të dukeni “in”

Ardhja e së premtes i lehtëson të gjithë duke e ditur se fundjava është afër dhe na pret pushimi. Por si të visheni nëse e keni...

Life Style 21:34 - 11 Maj, 2019

Gati për në dasmë/ Ja disa nga kombinimet më perfekte

Dasma është një nga eventet familjare më të rëndësishme. Të gjithë gjendemi në dilemë përsa i përket veshjes. Ajo çka tregojnë stilistët më të mëdhenj është...

Aktualitet 13:25 - 20 Prill, 2019

Si të kombinohemi këtë fundjavë? Ja 7 ide brilante

Fustanet me vija dhe këpucë me takë katrore Ky është kombinimi më i thjeshtë dhe më i këndshëm pranveror. Lloji i takave e bën shumë të...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Aktualitet 21:15 - 19 Prill, 2019

Zbuloni me kë shenjë horoskopi kombinoheni për një natë të zjarrtë në shtrat

~ Binjakët dhe Ujori ~ Binjakët dhe Ujori janë luftëtarë të vërtetë: kërkojnë të provojnë gjithçka dhe refuzojnë të flenë pa perfeksionuar lëvizjet dhe mrekulluar veten...