Connect with Us

All posts tagged "koleget"

“Fund armiqësisë ndaj bluzave të bardha”/ PD reagon pas shkarkimit të mjekut të Urgjencës
Vetingu 13:38 - 20 Dhjetor, 2020

“Në prehrin” e KLGJ, për të vlerësuar kolegët/ Pasuria e gjyqtares që ndryshoi emrin

Komisioni i Vettingut, shkalla e parë, në muajin Qershor të këtij viti ka nisur rivlerësimin për gjyqtaren e Lushnjës Zeta Terpollari. Kjo e fundit, në Tetor...

Humbi betejën me Covid-19/ Përcillet për në banesën e fundit Kasem Hysenbelliu
Sociale 10:51 - 6 Dhjetor, 2020

Humbi betejën me Covid-19/ Përcillet për në banesën e fundit Kasem Hysenbelliu

Përcillet për në banesën e fundit Kasmem Hysenmbelliu, presidenti i televizionit Fax News i cili ndërroi jetë ditën e djeshme për shkak të komplikacioneve nga Covid....

“Jemi të detyruar ta vazhdojmë këtë betejë”/ Brataj fjalë të ndjera për humbjen e kolegëve
Shëndeti 18:48 - 25 Nentor, 2020

“Jemi të detyruar ta vazhdojmë këtë betejë”/ Brataj fjalë të ndjera për humbjen e kolegëve

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka reaguar për ndarjen nga jeta të mjekëve Bledi Nini dhe Ibrahim Kaziu nga koronavirusi. Brataj thekson se të dy...

“Ishte frymëzim për të gjithë brezat e rinj”/ Ndahet nga jeta mjekja e njohur në Tiranë
Shëndeti 19:53 - 10 Nentor, 2020

“Ishte frymëzim për të gjithë brezat e rinj”/ Ndahet nga jeta mjekja e njohur në Tiranë

Një lajm i rëndë vjen nga radhët e bluzave të bardha, ku ka humbur jetën mjekja e njohur Frida Buçpepaj. Lajmin e ka konfirmuar Drejtoria Rajonale...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020
Horoskopi 12:56 - 8 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020

Dashi Puna Besimi i ndërsjellë do t’ju çojë t’i jepni më shumë peshë bashkëpunimit , gjithashtu duke ju shtyrë të ndani projekte të mëdha, të cilat...

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës, zbuloni surprizat që ju presin
Horoskopi 10:35 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Mund të debatoni me bashkëpunëtorë, kolegë ose furnitorë, dhe sigurisht që kjo nuk do ta ndihmojë profesionin tuaj, sido që të jetë. Projektet tuaja me...

“Dikush duhet të dëgjojë zërin tonë”/ “Shpërthen” Elton Deda, mesazhi për kolegët 
Aktualitet 09:03 - 28 Shtator, 2020

“Dikush duhet të dëgjojë zërin tonë”/ “Shpërthen” Elton Deda, mesazhi për kolegët 

Kantautori Elton Deda vijon të ngrejë zërin, në lidhje me problemet me të cilat përballen artistët, për shkak të pandemisë së Covid-19. Elton Deda thekson se...

“Boll se na hapët barkun me firmën e mbathjeve”/ Këngëtarja shqiptare shpërthen ndaj kolegëve: “Hapni rylin e fytit e këndoni”
Showbizz 10:16 - 18 Shtator, 2020

“Boll se na hapët barkun me firmën e mbathjeve”/ Këngëtarja shqiptare shpërthen ndaj kolegëve: “Hapni rylin e fytit e këndoni”

Këngëtarja Enxhi Nasufi i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Ajo ka shpërthyer ndaj kolegëve me kritika duke iu thënë që ata...

Hajdari shprehet hapur/ Gratë në Kuvend punojnë më shumë se burrat, por
Politikë 22:15 - 6 Korrik, 2020

Rudina Hajdari sfidon kolegët/ “Në një vit kam bërë më shumë opozitë se opozita në 7 vite”

Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar mbremjen e sotme në Syri tv, ka treguar edhe njëherë arsyet se pse nuk e dogji mandatin e deputetes. ” Një...

“Pacientët me Covid trajtohen në ambulanca”/ Brataj: Janë kthyer në mini-spitale, nuk mungon asgjë
Shëndeti 09:18 - 16 Prill, 2020

U prek nga koronavirusi/ Skënder Brataj flet për gjendjen e tij shëndetësore dhe familjarët

Drejtori i qendrës Kombëtare të Urgjencës Skender Brataj, i cili u prek nga koronavirusi, ka folur sot për gjendjen e tij shëndetësore. Në një intervistë për...

Politikë 11:26 - 28 Mars, 2020

“Një mjek më pak është sot në shërbim”/ Qeveria po rrezikon jetën e qytetarëve dhe përhapjen e koronavirusit

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka bërë sot një denoncim në lidhje me një rast në Kombinat, ku një mjeke e Qendrës Shëndetësosre është infektuar...

Sociale 19:25 - 16 Janar, 2020

U nda sot nga jeta/ Kolegë dhe miq të pikëlluar për humbjen e parakohëshme të Xhevdet Ferrit

Ikona e kinematografisë shqiptare, Xhevdet Ferri është ndarë sot nga jeta në moshën 59-vjeçare, sipaosjë e një sëmundje të rëndë. Kjo humbje e parakohëshme e aktorit...

kuvendi
Aktualitet 18:36 - 8 Korrik, 2019

Deputeti i ri i përvishet kolegëve/ I përmend orat dhe çantat e shtrenjta

Deputeti Halit Valteri gjatë fjalës së tij nga foltorja e Kuvendit është shpehur me tone të ashpëra ndaj të gjithë deputetëve të cilët kanë kohë në...

Showbizz 11:56 - 4 Tetor, 2015

Skivi seks me koleget, do të publikojë edhe video?!

Njëri ndër reperët më të përfolur kohët e fundit nga mediat rozë ka qenë Visar Shala apo ndryshe i njohur si Skivi. Në një intervistë për...

Kronika 13:42 - 5 Korrik, 2015

Vrasja e të riut cekë/ Kolegët: Ishte një shok i mrekullueshëm

Të afërmit e turistëve çek që u vranë në vendin tonë,  po përjetojnë momente të vështira.    Anna Kosinova pak para se të qëllohej për vdekje...