Connect with Us

All posts tagged "kolege"

Aktualitet 15:15 - 28 Maj, 2019

“Po të mos isha unë, industria do ishte e mërzitshme”/ Enca ironizon keq kolegët

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar. Së fundmi këngëtarja iu është drejtuar fansave të saj në një mënyrë shumë modeste....

Aktualitet 10:40 - 18 Maj, 2019

“Ju mendoni se e dini”/Këngëtarja shqiptare “sfidon” koleget e saj

Prej një kohe të gjatë këngëtarja Ronela Hajati ka munguar me hitet e saj në tregun muzikor shqiptar. Por së fundmi përmes një statusi ajo paralajmëroi...

Aktualitet 10:53 - 26 Prill, 2019

Pas akuzave për kolegët se blejnë klikime, regon përsëri Eni Koçi:”Artisti jeton për respekt dhe audiencë reale”

Ditën e djeshme këngëtarja Eni Koçi reagoi lidhur me faktin se Madonna dhe Maluma me këngën e tyre të fundit morën 3 milion klikime në You...

Kryesore Show Biz 11:53 - 21 Prill, 2019

“Cilën do të doje ta kishe të dashur?”/Moderatori shqiptar flet për marrëdhëniet me koleget e tij

Moderatori i njohur Isli Islami mbrëmjen e kaluar ka qenë i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, prej ku ka folur mjaft hapur për karrierën e...

Kryesore Show Biz 10:25 - 4 Shkurt, 2019

Aktorja shqiptare ka një mesazh për kolegët që shajnë Teatrin Kombëtar: “Gjithmonë e sulmojnë, por…”

Prej disa kohësh Teatri Kombëtar është sulmuar nga vetë aktorët apo dhe njerëzit e tjerë. Por le të ndalemi pak tek aktorët pasi disa prej tyre...

Kryesore Show Biz 12:25 - 2 Shkurt, 2019

Vedat Ademi ironizon kolegët, por e nis me Dua Lipën dhe 9 mln klikimet e saj

Vedat Ademi ka ironizuar të gjithë kolegët që marrin miliona klikime në pak ditë pas publikimit të këngëve të tyre në Youtube. Ai është nisur nga...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Janar, 2019

Olsi Bylyku preket gjatë lojës së kolegëve: “Është ofendim! Jap dorëheqjen nesër në Klan!”

Olsi Bylyku ka rënë pjesë e një kamere të fshehtë përgatitur nga kolegët e tij të “Be Coffe”, Besi dhe Erjoni. Ata ishin gati të tre...

Kryesore Show Biz 12:11 - 30 Dhjetor, 2018

Ilda Bejleri e thotë troç/Ja cila kolege nuk i mungon aspak

E ftuar në “Shiko kush luan” mbrëmjen e kaluar, moderatorja Ilda Bejleri zbuloi se cila moderatore e larguar nga Digitalb nuk i mungon fare. Teksa u...

Kryesore Show Biz 11:40 - 28 Dhjetor, 2018

Reperi i njohur shqiptar tallet keq me kolegët: “Nuk e di pse bëjnë muzikë”

Mesa duket Skivi nuk po e pëlqen tregun muzikor që është krijuar së fundmi në Kosovë, ndaj ai ka vendosur të qëndrojë larg dhe të mos...

Kryesore Show Biz 11:25 - 21 Dhjetor, 2018

Nuk votoi kolegët në “Kënga Magjike”, MC Kresha zbulon arsyet e këtij vendimi!

“Psikopatja jote” e riktheu këngëtarin MC Kresha në skenën e festivalit “Kënga Magjike”! Bashkëpunimi me këngëtaren Fifi, e njohur ndryshe si Filloreta Radi, u rendit denjësisht...

Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Nentor, 2018

Më shumë se kolegë? Anjeza dhe Romeo zbulojnë lidhjen e vërtetë mes tyre!

Alketa Vejsiu kishte vendosur që të ballafaqonte konkurrentët e spektaklit “Dance With Me” me pyetjet më pikante nga rrjetet sociale në puntatën e së hënës. Menjëherë...

Aktualitet 22:55 - 26 Tetor, 2018

Muç Nano shpërthen ndaj kolegëve/ Një mijë herë turp, që më nxorrët emrin si të paguar nga grekët

Në monologun e sotëm në emisionin “Provokacia” në abc neës, Mustafa Nano foli rreth lajmit se Greqia kishte financuar gazetarë, portale dhe politikanë në Shqipëri. Nano...

Aktualitet 09:31 - 13 Gusht, 2018

Basir Çollaku debate me kolegët/ Merr përgjigjen, mos shiko ëndrra me deputetë, Luli të gënjen

Ditën e djeshme pas një thashethemi të publikuar nga faqja “Lolita” lidhur me një lajm për bisnesmenin Samir Mane, ka reaguar gazetari Artan Hoxha, i cili...

Politikë 17:51 - 15 Mars, 2018

“Nëse Rama do ti hiqte qafe ca kolegë të mi do më bëhej qejfi”

I ftuar në emisionin “45 Minuta” në Report TV, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, teksa ka komentuar reformën në drejtësi, ka thënë se nuk priten rezultate...

Aktualitet 23:40 - 29 Janar, 2018

Kolegët e ngacmonin seksualisht/ Gruaja merr hak në mënyrën më të mirë

Ngacmimet seksuale janë bërë pjesë e momentit. Shumë gra kanë ngritur zërin dhe tregojnë se çfarë po ju ndodh. Ka qënë një grua e cila ka...

Aktualitet 22:30 - 13 Shtator, 2017

Foto/ VIP-at që urrehen nga kolegët e tyre

Të gjithë e dimë që fama është një barrë shumë e madhe dhe e kënaqshme, por do e prisnit nga këta personazhe?  Për fat të keq...

Aktualitet 16:45 - 4 Tetor, 2016

Pezullimi i prokurorit Braho/ 70 dosjet i kalojnë me short 9 kolegëve

Dosjet që po hetoheshin nga Prokurori prokurori Ardian Braho, tani I kanë kaluar 9 kolegëve të tij Kjo vjen pas pezullimit nga detyra të Brahos si i...

Aktualitet 15:45 - 22 Prill, 2015

Gruaja zbulon se kolegia ishte edhe nëna e saj biologjike

Një 38 vjeçare pasi kishte nisur një kërkim për nënën e saj biologjike zbuloi se kishte rreth 4 vjet që punonte me të. La-Sonya Mitchell-Clark filloi...