Connect with Us

All posts tagged "koka"

Politikë 13:08 - 4 Shkurt, 2020

LSI parti parlamentare/ Mona pa mandat

Në shkurt të vitit të kaluar, pra rreth një vit më parë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi iu bashkua vendimit të kreut të PD-së, Lulzim Basha...

Kronika 23:33 - 28 Janar, 2020

Zbulohet emri/ Kush është ministri i Ramës që sulmoi policinë dhe u takua me vëllezërit Hajri

Gazetari Artan Hoxha, ka zbuluar detaje tronditëse lidhur me vrasjen dhe rrëmbim e Jan Prengës nga fisi Hajri, dhe lidhjet e një politikani të qeverisë Rama...

Opinione 21:51 - 22 Janar, 2020

“S’ka lidhje me mua hiç droga”/ Lefter Alla përballë dy veprave penale

Gazetari Spartak Koka, i ftuar në studion e “Byro Politike” në Abc News, ku po diskutohet video-skandali i kryebashkiakut socialist, u shpreh se Lefter Alla sot...

Kronika 17:50 - 22 Janar, 2020

Lefter Alla duke marrë kokainë/ Hoxha: Kam marrë kërcënime për të mos publikuar videon

Gazetari Artan Hoxha, publikoi sot videon ekskluzive të kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke thithur kokainë në ambjentet e një lokali. Hoxha u shpreh se nga...

Politikë 22:07 - 14 Janar, 2020

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore/ Gazetari “gozhdon” Bashën: Kartolinë e shëmtuar e PD

Gazetari Bledian Koka, e ka konsideruar si një kartolinë të shëmtuar uljen e opozitës  jashtë parlamentit dhe mazhorancës për reformën zgjedhore. I ftuar në RTV ora,...

Kronika 22:37 - 13 Janar, 2020

Prishja për pazaret e drogës/ Koka zbardh detaje të reja nga vrasja makabre e 50-vjeçares

Gazetari Spartak Koka ka zbardhur detaje të reja nga vrasja makabre e Drita Saliajt në Mallakastër pak ditë më parë. I ftuar në emisionin “Opinion”, Koka...

Politikë 10:54 - 18 Dhjetor, 2019

Gazetari flet me emra/ Kush janë të korruptuarit që po i shpallin luftë medias

Analistë, përfaqësues të shoqërisë civile, aktivistë i janë bashkuar protestës i janë bashkuar prortestës së gazetarëve para parlamentit, për të kundërshtuar paketën e censurës, e cila...

Kronika 22:15 - 7 Nentor, 2019

Atentati ndaj Prokurorit/ Kejvina Kthella 10 orë “peng” në polici

Gazetari Spartak Koka në një lidhje me emisionin “Opnion” është pyetur lidhur me lajmin që po qarkullon në media, ku thuhet se modeja e njohur Kejvina...

Aktualitet 23:09 - 27 Maj, 2019

Gazetari “masakron” Veliajn/ Po përdor lotët e një fëmije

Gazetari Bledian Koka ka reaguar pas shfaqjes së kryebashkiakut Erion Veliaj në “Kurthin e Piter Pan”, duke deklaruar se kishte kontriubuar edhe ai për ndërtimin e...

Aktualitet 12:24 - 23 Prill, 2019

Gazetari: Bindja Demokratike, e vetmja lëvizje morale në këtë anomali politike

Gazetari Bledian Koka ka komentuar situatën politike në vend, ndërsa ka theksuar se Basha dhe Kryemadhi, sipas tij “nuk kanë këllqe, për të nxitur një prishje të...

Aktualitet 15:13 - 13 Mars, 2019

Kryemadhi lëshon “qentë” kundër Lefter Kokës

Rreth një muaj më parë, LSI dhe PD vendosën djegien e mandateve të deputetëve në shenjë proteste kundër qeverisë, për të cilën deklarojnë se ka ardhur...

Aktualitet 13:49 - 28 Shkurt, 2019

Grupi i ri parlamentar i opozitës/ Zbulohen “tradhëtarët” e Bashës

Prej rreth dy javësh, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka urdhëruar djegien e mandateve të deputetëve, si shenjë proteste kundër qeverisë. Ndërkohë, që deputetët e...

Aktualitet 10:43 - 1 Shkurt, 2019

Grabitën e dhunuan kambistin/ Arrestohet “koka” e grupit në Tiranë

Është arrestuar në Tiranë, Donaldo Nelaj, i cili akuzohet si organizatori i grabitjes me armë të 500 mijë lekëve të kambistit Mustafa Mustafai. Ngjarja ka ndodhur...

arrestohet nga policia
Aktualitet 18:50 - 23 Janar, 2019

Dyshohet si “koka” e një bande/ Arrestohet shqiptari në Selanik

Një i ri shqiptar është arrestuar në Selanik, pasi dyshohet si koka e një bande droge. Policia greke bën me dije se 27-vjeçari është gjurmuar prej...

Aktualitet 08:47 - 4 Janar, 2019

Intervista e Ermal Mamaqit me Edi Ramën/ Gazetari ka një mesazh të rëndësishëm

Gazetari Bledian Koka ka reaguar në lidhje me sulmet që ditët e fundit janë bërë në drejtim të moderatorit Ermal Mamaqi, per intervisten me Edi Ramen....

Aktualitet 15:14 - 31 Dhjetor, 2018

Zbulimi i Kryeministrit/ Erion Veliaj “koka e komplotit” brenda PS-së

“Po, ka komplot në PS dhe jam shumë i shqetësuar për këtë komplot, lëvizje konspirative, që synon gjëra shumë më të rënda që nuk i ndaj...

Aktualitet 13:06 - 22 Dhjetor, 2018

Kryemadhi zbulon “Kokën e Meduzës” së krimit të organizuar në Shqipëri

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zhvilluar ditën e sotme një takim me strukturat e LSI-së në Elbasan. Kryemadhi akuzoi kryeministrin Edi Rama...

Aktualitet 20:59 - 4 Dhjetor, 2018

Gazetari ‘kryqëzon’ Bashën/ O Lulzim, mos bëj sehir

Gazetari Bledian Koka në një postim në rrjetet sociale është shprehur se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk duhet të bëjë seriozin dhe të bëjë...

policia italiane arreston
Aktualitet 12:37 - 28 Nentor, 2018

Kapet ‘koka’ e trafikut të drogës/ Kush është shqiptari i arrestuar në Itali

Kreu i një grupi trafikantësh heroine dhe kokaine në Itali ka rënë në pranga së bashku me 4 bashkëpunëtorë të tjerë. Mediat italiane raportojnë se koka...

Aktualitet 18:05 - 14 Nentor, 2018

‘Të hanë kokat e tyre’/ Gazetari masakron Ramën pas deklaratës për kriminelët

Gazetari Denis Dyrnjaja ka reaguar në lidhje me deklaratat që kryeministri Edi Rama dha mbrëmjen e djeshme, në intervistën e tij në emisionin “Repolitix” në Report...

kryeministri edi rama konference
Aktualitet 15:00 - 11 Nentor, 2018

Gazetari thirrje të fortë Prokurorisë/ Nisni hetimin për Ramën

Gazetari Bledian Koka ka reaguar, pasi kryeministri Edi Rama e cilësoi si vulgaritet në piedestal, heqjen e  “Shqiponjës” nga shehsi, simbol i vendosur në hyrje të...

Aktualitet 20:47 - 8 Nentor, 2018

Deputeti flet hapur/ Tregon kush ia ‘hëngri’ kokën Tahirit

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar qeverinë e Edi Ramës si ilegjitime. Në një intervistë në Syri.net ai tha se në dosjen “339”...

Aktualitet 13:02 - 27 Tetor, 2018

Hoxha foli për lirinë e tij/ Kush është Enver Bajri, truri i bandës së rrezikshme

Gjatë mesditës së sotme kokës së grupit kriminal “Bajri”, Enver Bajrit iu vunë prangat në Spanjë. Ndalimi i tij është bërë i mundur në kuadër të...