Connect with Us

All posts tagged "kodrat e liqenit"

Sociale 21:58 - 19 Gusht, 2019

Memoriali turk në Tiranë/ Shoqëria Civile organizon protestë

Shoqëria Civile do të mbajë nesër një protestë kundër memorialit turk të vendosur në kodrat e Liqenit nga Bashkia e Tiranës. Protesta nis në orën 10:30,...

Aktualitet 09:51 - 11 Gusht, 2017

Shkaktoi zjarrin te Kodrat e Liqenit/ Prangoset autori, emri

Policia e Tiranës ka vënë në pranga shkaktarin e zjarrit ditën e djeshme te Kodrat e Liqenit. Sipas njoftimit të policisë, autori i zjarrit është 53-vjeçari,...

Aktualitet 14:16 - 10 Gusht, 2017

Zjarri pushton vendit/ Marrin flakë Kodrat e Liqenit në Tiranë

Një hapësirë e pyjore është përfshirë nga flakët mesditen e zotme tek Kodrat e Liqenit. Mësohet se zjarri është i qëllimshëm, dhe uniformat blu kanë bërë...

Aktualitet 23:00 - 10 Mars, 2014

Tiranë, zjarr në kodrat e Liqenit Artificial

Një zjarr me përmasa të mëdha ka përfshirë gjatë orëve të vona të së hënës zonën mes Kodrave të Liqenit dhe Saukut. Zjarri ka përfshirë një...