Connect with Us

All posts tagged "koçi"

Politikë 09:21 - 24 Shkurt, 2020

Protesta e thirrur nga Meta në 2 mars/ Zv.ministri tregon detajet: Nuk është për Kushtetutën

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka folur për protestën e thirrur nga Presidenti Meta, më dy mars. I ftuar në Abc e Mëngjesit, me Enkel Demin,...

Politikë 18:30 - 14 Nentor, 2019

Petro Koçi zbërthen lojën e Metës/ Po çon “ushtarët” e tij në Kushtetuese për t’i shpëtuar shkarkimit

“Të gjitha lëvizjet e Presidentit Meta për emërimet në Gjykatën Kushtetuese janë tregues se po bën gjithçka për t’i shpëtuar shkarkimit.” Kështu është shprehur zv. Ministri...

Opinione 21:51 - 4 Nentor, 2019

Basha si Koçi i Teto Ollgës

Nga Brizida Gjikondi – Medemek turin e tij Basha e filloi nga salla e rehatshme e koferencave të Turizmit Elbasan, dhe në orarin më ideal për...

Aktualitet 11:16 - 16 Korrik, 2019

Kompensimi i banorëve të prekur nga tërmeti në Korçë/ Andi Përmeti debat me Petro Koçin

Komisioni Parlamentar i Ligjeve është mbledhur sot, ku ndër të tjera është diskutuar edhe në lidhje me Ligjin për Mbrojtjen Civile. Deputeti i Bindjes Demokratike, Andi...

Aktualitet 20:03 - 14 Nentor, 2018

Eni Koçi sjell baladën ‘Sot’

Këngëtarja Eni Koçi ka publikuar këngën e saj me titull “Sot”. Video-klipi i kësaj balade është publikuar gjatë ditës së sotme. Dhe sigurisht që Eni në...

Aktualitet 10:33 - 7 Tetor, 2017

Zbulohet lidhja e Eni Koçit me këngëtarin, babai i një fëmije (Foto)

U përfol shumë rreth një lidhjeje të mundshme mes tyre se dyshja prej artistëve, Eni Koçi dhe këngëtari, Genc Prevlukaj janë në një lidhje serioze dashurie....

Kryesore Show Biz 18:52 - 15 Mars, 2017

FOTOT/ Eni Koçi, më seksi se kurrë më parë

Eni Koçi nuk është më e vogël. Ndonëse më herët ajo qëndronte pas emrit të Greta Koçit, tashmë ajo di të qëndrojë fort në tregun muzikor,...

Aktualitet 19:08 - 21 Dhjetor, 2016

Video/ Greta Koçi flet për raportet me meshkujt dhe njohjen e saj të re…

Greta Koçi ka folur për të herë të parë publikisht për njohjet e saj me meshkuj. Këngëtarja u shpreh qartë se nuk i lë mangut vetes...

Politikë 19:55 - 20 Mars, 2015

Zgjedhjet Lokale/ PS zgjedh Armando Subashin dhe Ervin Koçin për Bashkinë e Fierit

  Sot rrethe orës 18:00 Partia Socialiste ka mbledhur asamblenë e qytetit të Fierit për të propozuar emrat e kandidatëve të kësaj partie. Pas përfundimit të...