Connect with Us

All posts tagged "klub nate"

Kronika 17:25 - 20 Shkurt, 2020

Keqtrajtoi seksualisht një vajzë në klub nate/ Dënohet me 1 vit burg 29-vjeçari shqiptar në Skoci

Një 29-vjeçar shqiptar është dënuar me 1 vit burg pasi akuzohet se ka keqtrajtuar seksualisht një vajzë në një klub nate. I arrestuari është identifikuar si...

Kronika 22:25 - 11 Gusht, 2019

Sherr mes shqiptarëve në Itali/ Arratiset agresori

Dy shqiptarë në itali janë konfliktuar me njëri tjerin, teksa ndodheshin në një bar, ndërsa u ka dashur dhe ndërhyrja e patrullave të policisë për të...

Aktualitet 10:07 - 30 Korrik, 2017

Të shtëna armësh në një klub nate/ Mbeten të vdekur dy persona

Një person i armatosur ka qëlluar me armë zjarri në një klub nate në Gjermani, duke lënë të vdekur 2 persona dhe disa të plagosur. Sipas...

Aktualitet 17:01 - 23 Korrik, 2017

Video-Luana Vjollcës “i vërsulet” djali në klubin e natës/Ndërhyjnë truprojat

Pas publikimt të videoklipit të saj më të fundit, Luana Vjollca është ftuar tashmë si këngëtare në disa klube shqiptare. Siç duket moderatorja e famshme shqiptare...