Connect with Us

All posts tagged "Klodjan Braho"

Vetingu 16:32 - 13 Shtator, 2019

Klodjan Braho pagoi kredinë me paratë e drogës/ Zbulohet se përse e shkatërroi dosjen 184

Prokurori i Krimeve të Rënda Klodjan Braho, i cili është përzgjedhur edhe për të qenë pjesë e SPAK-ut e ka kaluar Vettingun në mënyrë të dyshimtë....

Kronika 12:40 - 26 Gusht, 2019

Thellohet skandali me dosjen 184/ Klodjan Braho shpëtoi bandën e vjedhjes së votave

Në errësirë të plotë në muajin korrik, pak kohë para pushimeve vjetore të sistemit të drejtësisë, Prokuroria e Krimeve të Rënda transferoi në Dibër një dosje...

Kronika 19:56 - 22 Gusht, 2019

Hoqi dorë nga dosja 184/ Zbulohet shpërblimi që mori prokurori Klodjan Braho

Transferimi i dosjes 184 nga Krimet e Rënda në Prokurorinë e Dibrës, ka ngjallur reagime të shumta. Ish kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar një denoncimi...

Kronika 17:05 - 22 Gusht, 2019

Plas në Prokurorinë e Përgjithshme/ Kush tentoi të rehabilitohej, duke iu dërguar letër mediave?

Pothuajse një vit pas skandalit me Shullazin, në Prokurori ka shpërthyer një tjetër skandal. Burimi është tek Krimet e Rënda, ndërsa skenari dhe regjia janë nga...

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:02 - 17 Korrik, 2019

Milionerë, gjobaxhinj dhe vegla të politikës/ Pazaret që ngritën SPAK-un

Dje, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zbardhi emrat e prokurorëve të SPAK-ut. Ajo që bie në sy është se pjesë e kësaj liste janë prokurorë të...