Connect with Us

All posts tagged "klithma"

Kronika 12:51 - 26 Nentor, 2019

Dëgjohen klithma/ Pezullohet operacioni në pallatin 6 katësh në Durrës

Është pezulluar sërish operacioni në pallatin 6 katësh në Durrës. Shkak për pezullimin e operacionit është bërë pasi mendohet se ka ende persona të gjallë nën...

Aktualitet 18:23 - 27 Korrik, 2016

Rama, klithma të pakontrolluara dhe pagjumësi gjatë natës/ Konsultohet me neuropsikiatrin

Ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur se shefi i qeverisë Edi Rama ka pësuar një tronditje të thelle psiqike pas konsensuit që imponoi PD me 22 korrik...