Connect with Us

All posts tagged "klip"

"Ti ma more zemrën"/ Devis Xherahu sjell serenatën e dashurisë me ikonën e muzikës korçare
Kultura 12:13 - 23 Shkurt, 2021

“Ti ma more zemrën”/ Devis Xherahu sjell serenatën e dashurisë me ikonën e muzikës korçare

Këngëtari i mirënjohur Devis Xherahu ka sjellë serenatën e dashurisë, “Ti ma more zemrën” me ikonën e muzikës korçare, Spanja Pipa. Këtë herë Xherahu ka goditur...

Rita Ora gëzon shqiptarët/ Shfaqet me veshje tradicionale në klipin e ri
Showbizz 15:12 - 13 Shkurt, 2021

Rita Ora gëzon shqiptarët/ Shfaqet me veshje tradicionale në klipin e ri

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar klipin e saj më të ri, “Big”. Klipi i saj tërhoqi vëmendjen e të gjithë shqiptarëve duke i...

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin
Showbizz 14:20 - 23 Janar, 2021

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private. Ajo është shprehur në intervistat e saj...

Fifi në spital?/ Fation Kuqari publikon foton e këngëtares
Showbizz 11:03 - 20 Janar, 2021

“Është maniak”/ Çfarë po kurdisin Fifi dhe Fatjoni i “Përputhen”?

Dy ditë më parë, ish konkurrenti i emisionit “Përputhen” deklaroi me anë të një postimi në rrjetet sociale se kishte vendosur të largohej nga emisioni. Pas...

Showbizz 11:28 - 23 Dhjetor, 2020

“I di Sara këto”/ Pasi u bë baba, Ledri Vula shfaqet me një femër në krevat

Disa ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Sara solli në jetë një vajzë,...

Showbizz 13:30 - 12 Dhjetor, 2020

Arilena Ara dhe Alban Skënderaj surprizojnë fansat/ Rikthehen me një bashkëpunim të fuqishëm

Këngëtarja Arilena Ara dhe këngëtari Alban Skënderaj, ditën e sotme do të publikojnë këngën dhe klipin e tyre më të ri “A i sheh”. Nëpërmjet një...

Ishte modele në klipin e tij/ Eugent Bushpepa flet për “tradhtinë” e Adrolës
Showbizz 12:11 - 11 Dhjetor, 2020

Ishte modele në klipin e tij/ Eugent Bushpepa flet për “tradhtinë” e Adrolës

Modelja Adrola Dushi ka qenë një protagonist në klipin e këngës së Eugent Bushpepa, “Stay with me tonight”. Nuk kaloi shumë kohë ngë klipi i Eugentit...

Showbizz 11:36 - 11 Dhjetor, 2020

9 vite mungesë në muzikë/ Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet më e fuqishme se kurrë

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i është rikthyer muzikës pas një kohe shumë të gjatë, rreth 9 vite. Bukuroshja sapo ka publikuar klipin e saj dhe këngën me...

“Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare
Showbizz 12:08 - 24 Tetor, 2020

“Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare

Moderatorja Roza Lati ka treguar se kush është artistja e saj e preferuar. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila së fundi ka publikuar këngën...

“Me jep një kafe të lutem”/ Kamarierja në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt
Showbizz 16:07 - 18 Shtator, 2020

“Me jep një kafe të lutem”/ Kamarierja në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt

Pak javë më parë, CNA.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë...

Showbizz 13:06 - 15 Shtator, 2020

Sa shpenzoi Butrint Imeri për veshjen në klip/ Zbulohet çmimi marramendës

Butrint Imeri dhe Nora Istrefi pak ditë më parë publikuan klipn e tyre më të ri, “Dy zemra”. Dyshja u shfaqën më në formë se kurrë...

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij
Showbizz 17:35 - 11 Shtator, 2020

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij

Stefi dhe Endri Prifti pak javë më parë sollën dy hite muzikore, “Digje sonte” një bashkëpunim me Gëzim Metën dhe “Aj aj aj”, një bashkëpunim me...

Showbizz 16:23 - 31 Gusht, 2020

Bashkëpunimi me Gëzim Metën/ Stefi Prifti rrëfen arsyen pse përfshiu dhëndrin në klipin e këngës

Stefi dhe Endri Prifti pak javë më parë sollën dy hite muzikore, “Digje sonte” një bashkëpunim me Gëzim Metën dhe “Aj aj aj”, një bashkëpunim me...

Capital T fshin gjithçka nga Instagrami/ Çfarë po kurdis reperi
Showbizz 15:29 - 22 Gusht, 2020

Capital T nuk njeh kufi/ Bëhuni gati për bombën “Braziliane”

Reperi Capital T, është një prej reperëve më në zë të momentit. Duket se vera do të jetë e tij, pasi pas hitit “DMP”, reperi ka...

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës
Showbizz 10:41 - 12 Gusht, 2020

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës

Pas super hitit “Digje Sonte”, ditën e sotme, Endri dhe Stefi Prifti do të publikojnë projektin e tyre më të ri muzikor, që titullohet “Ajajaj”. Kënga...

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës
Showbizz 16:33 - 11 Gusht, 2020

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari bëri të ditur lajmin se pas 4 vitesh i është rikthyer sërish muzikës. Këngëtarja ndau me ndjekësit disa nga veshjet...

“A kanë familje këto k****”/ Enca parashikon komentet e shqiptarëve nëse Cardi B dhe Megan do të ishin shqiptare
Showbizz 14:07 - 7 Gusht, 2020

“A kanë familje këto k****”/ Enca parashikon komentet e shqiptarëve nëse Cardi B dhe Megan do të ishin shqiptare

Këngëtarja Enca Haxhia së fundi ka publikuar klipin e saj më të ri me Don Xhonin, “Break down”. Kënga ka grumbulluar më shumë se 4 milionë...

Rikthehet pas shumë vitesh në muzikë/ Zaimina Vasjari zbulon pamjet e klipit të ri
Showbizz 14:45 - 5 Gusht, 2020

Rikthehet pas shumë vitesh në muzikë/ Zaimina Vasjari zbulon pamjet e klipit të ri

Zaimina Vasjari lajmëroi pak ditë më parë rikthimin e saj të fuqishëm në muzikë pas 4 vitesh. Në postimet e fundit Zaimina ka treguar paksa nga...

Beyonce nuk iu ndahet stilistëve shqiptarë/ Ja kush e veshi në klipin e saj më të ri
Showbizz 15:19 - 2 Gusht, 2020

Beyonce nuk iu ndahet stilistëve shqiptarë/ Ja kush e veshi në klipin e saj më të ri

Dy ditë më parë këngëtarja me famë botëore Beyonce publikoi albumin e saj dhe filmin muzikor me emër “Black is King”. Albumi i dedikohet mbretërve dhe...

Aurela Gaçe publikon foton e ëmbël me bashkëshortin/ Edhe pak, 10 vjet bashkë!
Showbizz 12:36 - 13 Korrik, 2020

Çfarë nostalgjie!/ Aurela Gaçe na rikthen 20 vite pas në kohë, tregon për klipin e saj të parë

Aurela Gaçe është një nga artistet më të pëlqyera dhe të dashura për shqiptarët. Ajo ka një karrierë shumë të gjatë muzikore dhe sot sapo na...

Showbizz 11:51 - 3 Korrik, 2020

Me bikini minimaliste dhe pozat tejet të nxehta/ Ronela Hajati shfaqet më s*ksi se kurrë

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që gjithnjë është komentuar për ndryshimet e shumta në pamjen e saj si dhe për daljet ekstarvagante në klipet e...

FOTO-Ronela Hajati më seksi se kurrë/ Këngëtarja e djeg Instagramin me foton e fundit
Showbizz 15:00 - 26 Qershor, 2020

FOTO-Ronela Hajati më seksi se kurrë/ Këngëtarja e djeg Instagramin me foton e fundit

Këngëtarja shumë e dashur dhe e njohur për publikun Ronela Hajati i ka çmendur të gjithë fansat e saj me foton e fundit.Ronela ka treguar se...

Showbizz 11:04 - 19 Maj, 2020

VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca çmend ndjekësit

Këngëtarja Enca Haxhia është një prej personazheve më të komentuara përsa i përket pamjes dhe jetës private. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me...

Me shume postime