Connect with Us

All posts tagged "klinika"

Aktualitet 16:54 - 28 Janar, 2019

Dyfishimi i tarifave dentare/ Nisin verifikimet në klinika

Autoriteti i Konkurrencës ka lajmëruar nisjen e verifikimet për rritjen e tarifave të shërbimeve dentare. Ku autoritet thekson se vendimi i Urdhrit të Stomatologut mund të...

Aktualitet 19:29 - 12 Janar, 2019

Merr flakë klinika e rehabilitimit/ Vdesin 17 vetë plagosen 12 të tjerë

17 persona kanë humbur jetën dhe 12 të tjerë janë plagosur ditën e sotme në Turqi. Ngjarja tronditëse ka ndodhur si pasojë e një zjarri që...

Aktualitet 19:22 - 1 Mars, 2015

Vdekja e Kostandina Anagnostit/ Babai: Vajzën e vranë, prokuroria dhe nëna manipuluan dosjen

  Pasi ka kaluar më shumë se një vit nga vdekja e 16-vjeçare Kostandina Anagnostit, babai i saj ka dhën versionin e tij lidhur me ngjarjen....