Connect with Us

All posts tagged "Klevisi"

balliu sulmon arta markun
Politikë 20:15 - 9 Gusht, 2019

Çuni i Fariut i sulet Braçes/ “Xhepist! Nuk e meriton postin që mban”

Banorët e “Unazës së Re”, vijojnë të protestojnë, duke kërkuar dëmshpërblim për banesat e tyre që duhet të prishen për ti hapur rrugë “Unazës së Re”....

Aktualitet 19:23 - 16 Qershor, 2019

“Klevisi ministër Drejtësie”/ Zbulohet biseda e Kryemadhit me Fahri Balliun

Kryeministri Edi Rama nga qyteti i Pogradecit, ku po vijon takimin e tij elektoral, ironizoi Monika Kryemadhin, me një filxhan në dorë, dhe zbuloi një bisedë...

balliu kerkon dopreheqjen e xhackes
Aktualitet 23:03 - 29 Maj, 2019

Gazetarja përplaset me çunin e Fahriut/ “Ku e ke mbaruar shkollën ti..?”

Ish deputeti i listës Basha, Klevis Balliu, çuni i Fahri Balliut, ish gazetarit militant të gazetës “Zeri Popullit”, organ qendror i Partisë së Enver Hoxhës, është...

balliu lum akuzash ndaj bashes
Aktualitet 17:35 - 9 Maj, 2019

Basha liroi Klevisin pas telefonatës me ….?!/ Fahri Balliu, lumë akuzash ndaj Lulit në takim me eksponentë socialistë

Sot pasdite gjykata e Tiranës mori masën “detyrim paraqiteje” duke e liruar nga qelia Klevis Balliun, deputetin e Lulzim Bashës dhe djalin e ish shërbëtorit të...

Lajm i Rekomanduar 10:03 - 3 Maj, 2018

Detaje dhe fakte/ Si u bë Fahri Balliu zyrtarisht spiun

CNA.al (CityNewsAlbania) prej disa ditësh ka filluar të zbardhë fakte dhe të dhëna sesi Fahri Balliu, botuesi i një medie periferike, babai shpirtëror i Lulzim Bashës...