Connect with Us

All posts tagged "klea huta"

Klea Huta rrëfen eksperiencën e vështirë gjatë shtatzënisë/ "Isha në depresion të thellë"
Showbizz 11:06 - 8 Qershor, 2021

Klea Huta rrëfen eksperiencën e vështirë gjatë shtatzënisë/ “Isha në depresion të thellë”

Moderatorja Klea Huta ka rrëfyer eksperiencën e vështirë gjatë tre muajve të parë të shtatzënisë. E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, Klea ka treguar se...

“Të dua sa vetëm Zoti e di”/ Me foto mahnitëse, Klea uron të birin për ditëlindje
Showbizz 15:47 - 4 Qershor, 2021

“Të dua sa vetëm Zoti e di”/ Me foto mahnitëse, Klea uron të birin për ditëlindje

Sot, Krid i Klea Hutës dhe Elgit Doda fetson ditëlindjen e parë. Nëpërmjet disa fotove të mrekullueshme Klea ka shkruar urimin më të veçantë dhe të...

“Mi thave sytë”/ Moderatorja humb njeriun e dashur
Showbizz 11:55 - 17 Shkurt, 2021

“Mi thave sytë”/ Moderatorja humb njeriun e dashur

Moderatorja Klea Huta ka ndarë me ndjekësit lajmin e trishtë për humbjen e njeriut të shtrenjtë. Ajo ka treguar me trishtim se gjyshi i saj ka...

Showbizz 14:18 - 18 Janar, 2021

Fjalët e para, momenti më i vështirë dhe ëndrrat për të birin/ Klea Huta zbulon detajet rreth rritjes së Krid

Klea Huta është një nga moderatoret dhe këngëtaret më të pëlqyera të ekranit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh iu jep mundësinë ndjekësve...

“Mi thave sytë”/ Moderatorja humb njeriun e dashur
Showbizz 12:46 - 15 Dhjetor, 2020

FOTO- Vizitori i veçantë surprizon moderatoren në punë

Tashmë janë bërë të shpeshta vizitat e Krid në punën e mami Kleas. Moderatorja ka treguar se është e çmendur pas të birit ndaj dhe vizitat...

Humbi 16 kilogramë për një muaj/ Klea Huta zbulon "sekretin" e linjave perfekte pas shtatzënisë
Showbizz 16:12 - 7 Nentor, 2020

Humbi 16 kilogramë për një muaj/ Klea Huta zbulon “sekretin” e linjave perfekte pas shtatzënisë

Gjatë shtatzënisë, gratë marrin shumë kilogramë dhe për shumë prej tyre është shumë e vështirë humbja e tyre dhe rikthimi sërish në formë. Moderatorja Klea Huta...

Nga planet për fëmijë tek xhelozia për Elgitin/ Klea Huta i tregoi të gjitha
Showbizz 14:24 - 7 Nentor, 2020

Nga planet për fëmijë tek xhelozia për Elgitin/ Klea Huta i tregoi të gjitha

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta i ka treguar të gjithë në një intervistë me ndjekësit e saj. Ajo ka treguar se i pëlqen familja e madhe...

Showbizz 12:24 - 31 Tetor, 2020

“Lotoj sa herë e dëgjoj”/ Klea Huta tregon momentin emocionues që ka përjetuar gjatë shtatzënisë

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Ajo nuk ndalet së publikuari momentet që ndan me djalin e aj...

“Jepja mamit…”/ Klea Huta zbulon tiparin që do më së shumti tek i biri
Showbizz 16:21 - 25 Tetor, 2020

“Jepja mamit…”/ Klea Huta zbulon tiparin që do më së shumti tek i biri

Klea Huta është një nga personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Prej disa muajsh Klea po shijon periudhën më të bukur të jetesës...

“Ç’ta bën gruaja s’ta bën as perëndia”/ Klea Huta publikon videon me Elgit Dodën që do t'iu shkrijë së qeshuri
Showbizz 10:44 - 14 Tetor, 2020

“Ç’ta bën gruaja s’ta bën as perëndia”/ Klea Huta publikon videon me Elgit Dodën që do t’iu shkrijë së qeshuri

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara të shoëbizit. Klea është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh...

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre
Showbizz 14:47 - 28 Shtator, 2020

“E kisha humbur mundësinë”/ Klea dhe Elgit Doda tregojnë si lindi dashuria mes tyre

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja pak muaj më parë janë bërë prindër për herë të...

Showbizz 14:32 - 21 Shtator, 2020

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën...

Showbizz 15:29 - 4 Shtator, 2020

“Po shkalloj për ty”/ Krid 3 muajsh, Klea Huta i bën dedikimin që do t’iu shkrijë zemrën

Këngëtarja Klea Huta, 3 muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë të cilin e quajtën Krid. Krid...

Showbizz 13:20 - 10 Gusht, 2020

“Do më shpërthejë zemrën”/ Klea Huta i këndon të birit, tregon reagimin e adhurueshëm të Krid

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ka treguar se vogëlushi i saj Krid e adhuron kur mami dhe babi I këndojnë ninulla. Në një postim të fundit...

Showbizz 10:08 - 27 Korrik, 2020

Foto-Jeta në realitet dhe ajo në Instagram/ Klea Huta na tregon më së miri prapaskenat

Këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën Krid. Prindërimi është një detyrë...

“Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”/ Elgit Doda uron për ditëlindje Klean me fjalët e ëmbla
Showbizz 11:52 - 13 Korrik, 2020

“Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”/ Elgit Doda uron për ditëlindje Klean me fjalët e ëmbla

Këngëtarja Klea Huta feston ditën e sotme ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për këngëtaren nuk mund të mungonte dhe urimi me fjalë të ëmbla i...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 13:44 - 4 Korrik, 2020

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur

Këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda një muaj më parë u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Krid.Ditën e sotme këngëtarja ka...

Gjërat që nuk duhet t’i thoni një mami me mungesë gjumi/ Klea Huta publikon listën
Showbizz 14:30 - 1 Korrik, 2020

Gjërat që nuk duhet t’i thoni një mami me mungesë gjumi/ Klea Huta publikon listën

Këngëtarja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara në mediat rozë. Së fundi çifti janë bërë prindër...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 16:14 - 15 Qershor, 2020

“U tërbova pas teje”/ Klea Huta publikon momentet e ëmbla me të birin

Disa ditë më parë këngëtarja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë të cilin...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 12:01 - 8 Qershor, 2020

FOTO-Pak ditë pas lindjes/ Klea Huta dhe Krid kthehen në shtëpi ku i pret surpriza

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta solli në jetë djalin e saj Krid. Huta publikoi një foto teksa kishte kapur dorën e...

“Dora ime e vogël”/ Një muaj pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Klea Huta i bën dedikimin e bukur
Showbizz 13:04 - 6 Qershor, 2020

“Ti më ndryshove jetën”/ Klea Huta publikon foton e ëmbël me djalin

Dy ditë më parë. Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë të cilit i ka...

Showbizz 10:50 - 26 Maj, 2020

“Vendimi më i bukur në jetë”/ Klea Huta zbulon se Elgiti do ta shoqërojë në sallën e lindjes

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizt shqiptar. Të dy këngëtarët janë në pritje të ëmbël dhe së shpejti...

Showbizz 15:36 - 25 Maj, 2020

FOTO-“Kur mezi pret të jetë pasagjer”/ Elgit Doda bën përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të djalit

Klea Huta dhe Elgit Doda po bëjnë përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të djalit të tyre, pasi Klea është në ditët e fundit të...