Connect with Us

All posts tagged "klaudia pepa"

Klaudia Pepa i heq të gjitha përveç kapeles prej kashte
Showbizz 19:28 - 20 Korrik, 2020

Klaudia Pepa i heq të gjitha përveç kapeles prej kashte

Balerina Klaudia Pepa, është e njohur për guximin e saj në veshje dhe duket se nuk e ka problem që të provokojë herë pas here. Së...

Showbizz 12:57 - 20 Korrik, 2020

“Jam e paduruar për…”/ Balerina shqiptare i heq të gjitha dhe pozon vetëm me një kapele

Balerina e njohur tashmë edhe në Itali, Klaudia Pepa ka realizuar një foto sa të bukur po aq dhe të guximshme. Balerina e entuziasmuar për pushime,...

Aktualitet 15:15 - 18 Korrik, 2019

“Bëni kujdes me meshkujt që nuk ju duan më”/ Klaudia Pepa mesazh të gjitha vajzave

Balerina e njohur Klaudia Pepa është një nga personazhet më të komentuara të shtypit rozë. Edhe pse nuk e shohim shpesh në ekran pasi prej kohësh...

Aktualitet 19:02 - 12 Korrik, 2019

“Më thirr luleshtrydhe”/ Klaudia Pepa pozon hot me bikini

Balerini që po korr suksese dhe në skenat ndërkombëtare, Klaudia Pepa është një nga personazhet më të komentuara. Për të flitet jo vetëm nga ana profesionale...

klaudia pepa dhe mashkull
Kryesore Show Biz 15:18 - 15 Janar, 2019

E quan “Princi im!” Kush është mashkulli tërheqës në shoqërine e Klaudia Pepës ?

Klaudia Pepa i ka bërë të gjithë kuriozë me një foto të fundit të publikuar në Instagram, ku shfaqet nën shoqërinë e një mashkulli tepër seksi....

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Dhjetor, 2018

“I putha dhe përqafova”/Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Një nga historitë e dashurisë më të përfolura në showbiz-in shqiptar është ajo e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës. Edhe pse prej më shumë se një...

Kryesore Show Biz 13:25 - 23 Nentor, 2018

Klaudia Pepa zbulon si duket skena e “Këngës Magjike” dhe ç’tju themi: Magji!

Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka treguar mbrëmë në orët e vona të darkës, sesi duket skena e festivalit “Kënga Magjike”. Ajo ka publikuar një video në...

Kryesore Show Biz 22:10 - 9 Nentor, 2018

Do të prezantojë festivalin “Kënga Magjike”, Klaudia Pepa tregon sesi ndihet

Këtë vit Ardit Gjebrea do të shoqërohet gjatë prezantimit të festivalit “Kënga Magjike” nga Bora Zemani dhe balerina Klaudia Pepa. Lajmi u konfirmua të dielën e...

Aktualitet 09:35 - 5 Nentor, 2018

Zbulohet prezantuesja e tretë e “Kënga Magjike”: “Do të vij me një ushtri”

Ndërsa prej javësh kanë filluar të prezantohen konkurrentet e “Kënga Magjike”, ditën e djeshme u njohëm me prezantuesen që do t’i bashkohet këtij spektakli. Tre netët...

Kryesore Show Biz 16:16 - 18 Korrik, 2018

Një bombë/ Klaudia Pepa nis pushimet dhe sapo dogji Instagram-in me foton me bikini

Verë e re, foto të reja bombastike të Klaudia Pepës! Balerina e njohur shqiptare që prej kohësh ka nisur karrierën në Itali duket se u është...

Kryesore Show Biz 11:00 - 29 Qershor, 2018

Me këmbët hapur mbi divan/ Klaudia Pepa përkëdhel të dashurin e saj

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është përherë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar për shkak të postimeve të saj me natyrë pak provokuese. Ajo...

Kryesore Show Biz 13:55 - 24 Qershor, 2018

Video/ Moment i sikletshëm, Klaudia Pepës i bie peshqiri duke kërcyer

Klaudia Pepa është padyshim balerina më e komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm për sukseset në karrierë, jetën private, por së fundmi vëmendjen e...

Showbizz 15:54 - 13 Maj, 2018

Video-Klaudia Pepa provokon? / Graciano: Do ta kopjojnë! 

Balerini Graciano Tagani ishte i ftuar në ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi. Javët e fundit për të u shkruajt online për faktin se...

klaudia albi komente
Kryesore Show Biz 14:05 - 12 Prill, 2018

Klaudia vjen në Tiranë, ndërsa Albi shkon në Bruksel/ Çfarë po ndodh?

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, e cila tashmë po e zhvillon karrierën e saj artistike në Itali, prej disa ditësh është rikthyer në Tiranë. Ajo...

Kryesore Show Biz 23:20 - 25 Mars, 2018

Klaudia Pepa punon më shumë seç duhet/ Poston foto të nxehta

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është kthyer me pozat e saj të nxehta.  Ajo ka bashkuar në një të vetme disa poza të saj gjatë ushtrimit në...

Aktualitet 22:45 - 26 Dhjetor, 2017

Klaudia Pepa ndryshon totalisht look për festa

Balerina Klaudia Pepa ka qenë padyshim një nga personat më të komentuar gjatë këtij viti pas ndarjes me koreografin Albi Nako. Balerina është mjaft aktive në...

Aktualitet 23:10 - 20 Dhjetor, 2017

As i ftohti nuk e përmban/ Vetëm me bikini, Klaudia Pepa hap këmbët

Tashmë nuk është lajm zhveshja e Klaudia Pepës, pasi balerina muajt e fundit nuk i ka lënë me vend fantazisë me fotot e nxehta. Por nëse...

Aktualitet 00:45 - 18 Dhjetor, 2017

Klaudia Pepa nuk kursehet/ Çmend ndjekësit me format seksi

Klaudia Pepa ka provokuar sërish fansat në rrjetet sociale. Balerina e njohur ka postuar së fundmi dy foto ku shfaqet në një qendër estetike e mbuluar...

Aktualitet 15:45 - 26 Tetor, 2017

Ja urimi i Albi Nakos për 25-vjetorin e Klaudia Pepës

Balerina Klaudia Pepa feston sot 25-vjetorin e saj të lindjes. Ka qenë vetë ajo që ka postuar një foto në rrjetet sociale ku mban në dorë...

Aktualitet 21:50 - 21 Tetor, 2017

Befason Klaudia Pepa/ Pa rroba në një vaskë me petale

Balerina e njohur Klaudia Pepa, kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut. Fillimisht për ndarjen nga Albi Nako, më vonë me deklarata...

Showbizz 19:07 - 21 Shtator, 2017

Mesazhi i Klaudias/ Albi Nako përlotet në ekran

Pavarësisht divorcit, Klaudia Pepa dhe Albi Nako vijojnë të ruajnë një marrëdhënie mjaft të mirë me njëri-tjetrin. Koreografi i Tv Klan ishte i ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 18:02 - 21 Shtator, 2017

2 muaj pas ndarjes/ Albi Nako rrëfen për divorcin me Klaudia Pepën

Koreografi i mirënjohur Albi Nako ka folur sot pas 2 muajsh nga ndarja me partneren e tij, balerinën Klaudia Pepa. Ndarja e tyre bëri bujë në...

Kryesore Show Biz 09:21 - 6 Shtator, 2017

Pas ndarjes nga Albi Nako/ Klaudia Pepa shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia

Kaludis Pepa ka filluar të marrë pjesë në disa nga evenimentet më të rëndësishme në Itali. Ndërkohë që ajo ka nisur bashkëpunimin me një nga studiot...