Connect with Us

All posts tagged "kim kardashian"

Kryesore Show Biz 14:06 - 27 Korrik, 2019

Vera nxehet më shumë me Kim Kardashian/ 50 fotot më “shpërthyese” të saj

Kimberly Noel Kardashian West e njohur si Kim Kardashian është një vajzat e showbizit më të famshme në botë. Përveç kësaj është klasifikuar si një ndër...

Kryesore Show Biz 16:43 - 26 Korrik, 2019

Kim Kardashian dhe North vizitojnë “Shtëpinë e Bardhë”/ Kombinimi i tyre është perfekt

Biznesmenia Kim Kardashian së bashku me vajzën e saj North West kanë vizituar sot “Shtëpinë e Bardhë”. E veshur më serioze se kurrë, me një kostum...

Aktualitet 22:08 - 22 Korrik, 2019

Vetëm 6 vjeç me pirsing në hundë/ Vajza e Kim Kardashian një modele e vërtetë

Familja më e famshme në botë Kardashian ka mbledhur fëmijët për të pozuar së bashku. E gjitha kjo ndodhi me rastin e 85 vjetorit të lindjes...

Aktualitet 19:35 - 19 Korrik, 2019

Nuk dinë të ndalen/ Motrat Kardashian “ndezin” Instagramin me pozat seksi

Familja Kardashian ka vajzat më të famshme dhe të komentuara në botë. Yjet e serialit “Keeping up with Kardashians” nuk ndalen me pozat e tyre seksi...

Aktualitet 21:54 - 14 Korrik, 2019

“Dieta ime bazohet 100% në bimë”/ Kim Kardashian nuk pranon operacionet plastike

Kim Kardashian është një nga vajzat më seksi në botë. Të gjithë i adhurojnë format e trupit të saj, madje shumë vajza bëjnë gjëra ekstreme për...

Aktualitet 15:54 - 13 Korrik, 2019

Kim Kardashian “djeg” rrjetin/ Tregon format perfekte në fustanin e ngushtë

Biznesmenia Kim Kardashian i mban gjithnjë fansat aktivë me pamjen e saj. Duke qenë se ngjyrat neon janë  ngjyrat më “in” të momentit, Kim është personi...

Aktualitet 14:21 - 11 Korrik, 2019

Biznesmenia publikon linjën e re të syzeve/ Kim Kardashian akuzohet për kopjim

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian në bashkëpunim me dizenjuesen gjermane Carolina Lemke kanë promovuar koleksionin më të ri të syzeve. Diet Prada ka vënë re që...

Aktualitet 19:53 - 8 Korrik, 2019

“Shtimi në peshë më theu zemrën”/ Kim Kardashian rrëfen përjetimet gjatë shtatzënisë

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian ka rrëfyer se shndërrimi i trupit të saj gjatë shtatzënisë ka qenë një nga momentet që ajo e kujton me shumë...

Aktualitet 14:56 - 26 Qershor, 2019

Kim Kardashian nostalgjike/ “Mban me vete” dy ikonat më të mëdha të muzikës

Miliarderja Kim Kardashian është shfaqur në një nga aeroportet e New York e veshur shumë sportive. Por ajo që ka rënë në sy është bluza që...

Aktualitet 12:55 - 26 Qershor, 2019

“Injoron kulturën tonë”/ Kim Kardashian “masakrohet” nga japonezët

Ylli i “Keeping With Kardashians”, Kim Kardashian sapo ka publikuar emrin dhe linjën e re të veshjeve të brendshme, “Kimono”. Mirëpo kjo nuk është pritur mirë...

Kryesore Show Biz 18:00 - 23 Maj, 2019

“Harron” të veshë të brendshmet/ Kim Kardashian “çmend” kalimtarët në rrugë

Kim Kardashian është gjithnjë në fokus të paparacëve dhe mediave. Ylli amerikan është shfaqur tejet seksi teksa kishte dalë shëtitje me vajzën e saj Disneyland. E...

Kryesore Show Biz 21:07 - 17 Maj, 2019

“E marrosur” pas të pasmeve të Kardashian/ Fansja kryen 25 operacione për t’i ngjarë yllit amerikan

Kemi dëgjuar pafund për çmenduritë që bëjnë fansat për idhujt e tyre. Një e tillë është edhe kjo e fanses së Kim Kardashian. Brazilianja Jennifer Pamplona...

Aktualitet 16:39 - 4 Maj, 2019

Shifër luksoze/ Kim Kardashian merr ‘një mal’ me para për një postim në Instagram

Biznesmenja dhe modelja Kim Kardashian është një nga personazhet e shoëbizit që paguhet shumë nga komapnitë e ndryshme. Përveç linjës së parfumeve dhe punën e saj...

Kryesore Show Biz 15:53 - 10 Prill, 2019

“Kërceva mbi tavolinë dhe bërtisja!”/Kim Kardashian rrëfen reagimin epik pas incidentit me të birin

Kur vjen puna tek dramat familjare, Kim Kardashian është ajo e cila e dramatizon më shumë situatën. Nëse nuk iu ka ndodhur që të shihni reagimet...

Aktualitet 23:35 - 31 Dhjetor, 2018

“Sëmundja po më zë pjesën më të madhe të trupit”/Kim Kardashian kërkon ndihmë nga fansat

Superylli Kim Kardashian është bërë shembull për shumë femra në mbarë botën me linjat e saj perfekte. Kim njihet si imazhi i femrës perfekte që e...

Kryesore Show Biz 21:00 - 8 Dhjetor, 2018

Kim Kardashian veshi një xhaketë meshkujsh dhe një palë tuta dhe sërish duket për mrekulli

Kim Kardashian vijon të mbetet një ndër muzat më të mëdha sa i përket modës dhe kombinimit. Ajo habit me zgjedhjet që bën çdo herë që...

Aktualitet 23:00 - 25 Nentor, 2018

“Do ta pështyj!” Kim Kardashian e paska bërë fërtele të dashurin e së motrës dhe me të drejtë

Skandali i tradhtisë së Khloé Kardashian nuk është një nga ato ngjarje që mund të harrohet lehtë nga Kardashianët, kështu që… përgatituni për më shumë debate...

Aktualitet 23:10 - 20 Nentor, 2018

Pamjet e pabesueshme! Si shpëtoi shtëpia e Kim Kardashian vetëm pak hapa larg zjarreve

Prej më shumë se një jave, Kalifornia po lufton me zjarret e pamëshirshme që kanë pushtuar vendin dhe që kanë shkaktuar 80 të vdekur deri më...

Aktualitet 10:25 - 6 Nentor, 2018

Kim Kardashian përballet me ish-in që i nxori videon e seksit pas deklaratave të tij të çmendura

Kim Kardashian paska një valixhe plot me lodra seksi. Të paktën kështu shprehet ish-i dashuri i saj, Ray J, i cili vite më parë i publikoi...

Aktualitet 23:50 - 4 Nentor, 2018

Kim Kardashian e veshur me bikini mbi elefant është gjithçka që duhet të shihni sot

Kim Kardashian di gjithnjë të tërheqë vëmendje dhe surpriza e radhës vjen nga Bali. Si gjithnjë super seksi e veshur me bikini Kim ka hipur mbi...

Kryesore Show Biz 22:00 - 3 Nentor, 2018

Fotot nudo të Kim Kardashian po shpërthejnë rrjetin sërish, çfarë fshihet pas tyre

Kim Kardashian ka tronditur orët e fundit fansat e saj me disa foto me trupa të ndryshëm nudo. Prej disa ditësh, ylli televiziv kishte lajmëruar se...

Aktualitet 23:00 - 31 Tetor, 2018

“Ëngjëjt janë rreth teje”, Kim Kardashian lutet për mikun e saj pas aksidentit tragjik me makinë

Marcus Hyde, fotografi i Kim Kardashian dhe Kanye West, është përfshirë në një aksident në Los Angeles. TMZ raporton se makina tip “Mercedes AMG CLS”, me...

Kryesore Show Biz 11:30 - 31 Tetor, 2018

Foto/Kim Kardashian “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike

Kim Kardashian duket se lahet si qëmoti. 37-vjeçarja është fotografuar nga “Daily Mail” duke punuar për një set fotografik ku pozon me bikini, ndërsa në një...